CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

“Teknik Resim Cesaret Verici” Diyen Ünlü İsimden, Bitcoin İçin Boğa Tahmini

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Adamant Capital’den Tuur Demeester’e göre Bitcoin (BTC), fiyatı kilit bir direnç seviyesini aşarsa boğa trendine devam edebilir.

Adamant Capital’den Tuur Demeester: Bitcoin boğa trendine devam edebilir

Adamant Capital’den Tuur Demeester’e göre, Bitcoin‘in son görünümü dağınık teknik resmine rağmen cesaret verici. Analist, kripto paranın 6.300 dolarlık direnç seviyesini aştıktan sonra boğa trendine devam edebileceğini tahmin ediyor. Bitcoin, fiyatının yüzde 20’den fazla arttığı 19 Mart’ta çarpıcı bir toparlanma yaşadı. 

Bununla birlikte, boğalar ilk denemede kontrolü ele geçiremedi ve fiyat bu seviyesinden şiddetle reddedildi. Ancak yazım sırasında ise Bitcoin ikinci denemede bu seviyeyi kırdı. İki günlük kararsız ticaretten sonra, boğalar ABD Federal Rezervi açık uçlu QE’yi açıkladıktan sonra fiyatı bir kez daha yükseltti. Basın zamanında, en iyi kripto para birimi 6.700 dolardan ticaret yaparken, 6.900 dolarlık direnç seviyesini geçmek için yarışıyor. 

Peter Brandt: Bitcoin hala 2.000 dolara çarpabilir

Efsanevi emtia trader’ı Peter Brandt ise geçtiğimiz günlerde BTC’nin bir ayı bayrağı oluşturmanın ortasında olduğunu fark etti. Bu model tamamlanırsa, analiste göre gösterge kripto paranın fiyatının 2.000 dolar seviyesine düşebileceğine işaret ediyor.

“Selloff mu Geliyor? Bitcoin, Ripple ve Ethereum’da Milyonlar Yerinden Oynadı!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Trump Kilit Göreve “Bitcoin” Savunucusu Brooks’u Önerdi

Corona Virüsü Sonrası Altın 7 Yılın Zirvesine Ulaştı: Sıra Bitcoin’de mi?

Coin Ajans

Ünlü Milyarder Piyasayı Yorumladı: Altcoin Rallisi Bitti! Bitcoin ise Bu Seviyelere Gidiyor

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası