CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Tesla’nın Cybertruck’ı blockchain oyunu Battle Racers’a eklendi

kripto para haber coinajans
fairspin_koinmedya

Tesla’nın Cybertruck’ı blockchain oyunu Battle Racers’a eklendi. Benzersiz tasarımı ile dikkat çeken Tesla’nun ilk pick-up modeli elektrikli aracının benzeri oyunda yer alacak.


Tesla’nın Cybertruck’ı blockchain oyunu Battle Racers’a eklendi

Tesla CEO’su Elon Musk geçen hafta yeni Tesla Cybertruck’ı duyurduğunda internette yer yerinden oynadı. Tesla Cybertruck, şirketin ilk elektrikli pick-up model aracı.

Bu aracın kendine has bir tasarımı var. Sipariş vermek için ödenmesi gereken ön teminat bedeli 100 dolar. Araç çok kısa sürede büyük bir talep ile karşı karşıya. Musk’a göre ön siparişler şimdiden 250,000 adedi geçti.

Tabii Cybertruck kısa sürede medya ve internetin ilgi odağı oldu. En başta da zırhlı camlarının tanıtımından dolayı. Şimdi ise bu araç bir blockchain oyununa da konuk oluyor.

İlgili – OKEx blockchaini Okchain son testlerini yapıyor

Decentraland metaverse’deki blockchain oyunu Battle Racers’in yaklaşan arcade tarzı yarış oyunu, yakında yarış araçları arasına “Guerilla Cyber”ı ekleyeceğini duyurdu. Oyuna yeni eklenecek bu araç Cybertruck’a benzerliği ile aşırı dikkat çekiyor.

Battle Racers’ın Twitter hesabından ise şu duyuru yapıldı: “Sezon bir satışlarına 5 gün kaldı. Her ne kadar Elon Musk tarafından sahnede tanıtılsa da, işte size Battle Racers filosunun yeni aracını tanıtıyoruz. Karşınızda: Guerilla Cyber! Sert çelik yüzeyi ile inşa edildi ancak yine de geliştirmeler için yeterince imkan var.”

Battle Racers oyunu 25 Kasım’da başladı. Oyunun sezon bir satışları ise 2 Aralık’ta başlayacak. İşte, Guerilla Cyber da satış sırasında görücüye çıkacak.

Bu durum, oyun dünyası, kripto sektörü ve Musk’ın isminin bir yerde anıldığı ilk olay değil. Gearbox CEO’su fikri beğenince Musk’ın alev silahı “Crypto Flamethrower” Borderlands 3’te görülmeye başlanmıştı.

İlgili – Blockchain, merkez bankalarını kripto destekli fiat para çıkarmaya zorluyor

Kaynak

İlgili Haberler

Binance, Visa destekli kart çıkarıyor: Binance Card geliyor!

Coin Ajans

Başarılı Türk trader ticaret algoritmasını geliştirmeye devam ediyor- EngineeringRobo Deluxe

Temmuz ayında altcoin’lerde not edilmesi gereken 8 önemli tarih

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası