CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

Tether arzında TRON blockchain artık bir üst sırada TAKİP ET

Ethereum haberleri coinajans.com.jpg
huobi_koinmedya

Tron blockchain Tether arzında hangi blockchaini geride bıraktı ve 2. sıraya yerleşti. Tron ne kadar USDT arzı gerçekleştirdi?

Tron blockchain yükseliyor

Tron son zamanlarda büyük miktarlarda USDT arzı ile gündeme gelmeye başladı. Şu anda Ethereum ağında en çok Tether USDT’ye ev sahipliği yapan Ethereumdan sonra Tron oldu. Böylelikle 2. sıraya yerleşti.  Tether 6 farklı blockchainde sunuluyor. Bu altı blockchain arasında USDT’nin kendi şirketi Tether 8,59 milyar dolar USDT’ye sahip.

Tron blockchainBitcoin  yarılanmaya bir günden az bir zaman kaldı ve Bitcoin fiyatı çok kısa sürede büyük bir düşüş kaydetti. Dakikalar içinde 9,600 dolar seviyesinden 8,100 dolar seviyesine indi. Hızlı piyasa volatilitesinin olduğu zamanlarda pek çok kripto yatırımcısı kriptolarını stabil coinlere çevirmeyi tercih ediyorlar. Sayısız stabil coin arasında en çok tercih edilen ise USDT. Yatırımcıların bu volatilite sürecinde oluşan belirsizliği aşmak için kullandıkları en sağlam yöntem stabil coine geçmek oluyor. Bu rağbet sonucu Tether USDT şu anda kripto para piyasasında 4. sırada bulunuyor. USDT’nin piyasa değeri 6,355 milyar dolar.

Tron blockchain

1.6 milyar USDT  artık Tron’da

Kısa süre önce attığı twitte Tron kurucusu Justin Sun Tron blockchaininde ki 1,6 milyar dolarlık USDT den söz etmişti. Bu konu ile ilgili güncel Tron haberleri yazımız da ilginizi çekecektir.

bybit_koinmedya

USDT arzında Tron ikinci sırada

Tron USDT arzı Omni blockchainini geçerek Ethereum’un ardından ikinci sırada. Yazımızı hazırladığımız sırada Tether’ı destekleyen blockchain ve USDT arzları aşağıdaki şekilde:

  • Ethereum – 5,737,970,410.92 dolar
  • Tron – 1,603,395,020.12 dolar
  • Omni – 1,335,000,000.00 dolar
  • Liquid – 16,561,000.00 dolar
  • EOS – 5,251,000.50 dolar
  • Algorand – 1,000,010.00 dolar

listeden de gördüğünüz gibi Ethereum ilk sırada ve Tron ile arasında oldukça büyük bir fark var. Ancak Tron’un bu konuda çok hızla ilerlediğini söylemeden geçmeyelim. Mayıs ayının ilk haftasındaki arzı Nisan ayının iki haftasına denk.

Tether valıkları büyümeye devam ediyor

Yazımın sonunda şu bilgiyi de eklemeden geçemeyeceğim. Tether şirketi toplamda 8,591 milyara dolar varlığa sahip. Nisan ayındaki toplam varlık değeri 6,229 milyar dolardı. Bu kadar kısa süre içinde % 38 kadar bir artış az bir oran değil.  Kripto piyasasındaki stabil coinler arasında Tether ‘ın hakimiyeti tartışılmaz görünüyor.

Kaynak

 

İlgili Haberler

Ethereum almayı düşünüyorsanız bu haberi mutlaka okumalısınız TAKİP ET

Ripple fiyatında bir kötü bir de daha kötü haberimiz var – Önce hangisini istersiniz? TAKİP ET

Yorum- analiz: Bitcoin yükseliş trendi tersine dönüyor, ne kadar sürer? TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası