CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Tether balinası 40 milyon dolar taşıdı, Bitcoin yüzde 8 fırladı!

bitcoin haberleri coinajans.com

Bir Tether balinası, bugün TSİ 15.00 sularında Bitfinex borsasındaki cüzdanına 40 milyon dolar değerinde USDT taşıdı. Transferin ardından Bitcoin hareketlendi ve yaklaşık %8’lik dikkat çeken bir sıçrama yaptı.

Sadece 10 dakika içerisinde %8,68 artış gösteren BTC fiyatı, 4 bin 554 dolardan 4 bin 951 dolara tırmandı. Kripto para, bu haberin yazıldığı esnada ise 4 bin 866 dolardan işlem görüyor.

Tether balinası 40 milyon dolar taşıdı, Bitcoin yüzde 8 fırladı! 2

Bugüne dek BTC’nin Bitfinex borsasına yapılan ani bir USDT token enjeksiyonuna sert tepki verdiği görülmemişti. Son 3 yılda, Bitcoin pazarını manipüle etme iddialarıyla, devam eden trilyon dolarlık bir dava ve bir araştırma belgesi de dahil olmak üzere iki şirkete birden fazla suçlama yapıldı.

Şimdiye dek bunu onaylayan veya reddeden hiçbir resmi karar gelmedi ancak bugünkü işlem, iddiaları destekleyen birçok tesadüfi olaydan sadece biri.

Bitcoin koronavirüs kaygıları sebebiyle yönünü bulamıyor

Bitcoin fiyatı birkaç saat içerisinde çok hızlı ve büyük hareketler gerçekleştirse de 5.000 doları geçemedi. BTC halen yönünü bulabilmiş değil.

Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca kişi koronavirüs nedeniyle işten çıkarılma korkusuyla çoğu kripto para varlığını nakit karşılığında satıyor. Bu nedenle piyasanın gerçek statüsüne dair herhangi bir netlik ortaya çıkması zaman alacaktır.

bitcoinist

Önde gelen trader’dan Bitcoin yatırımcılarına kritik uyarı: “Dibi henüz görmedik!”


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Independent’a yansıyan müthiş Bitcoin fiyat tahmini TAKİP ET

Coinajans.com

Çalışma Ayrıntıları Ortaya Koyuyor: “Bitcoin Cüzdanı Kullananlar Uyanık Olmalı”

Coin Ajans

Bitcoin’in 16.800 Doları Geçmesinin Ardından Analistler Ne Diyor? İşte Seviyeler

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası