CoinAjans.com
Litecoin Haberleri

THETA Token rehberi: THETA Token Nedir? Geleceği Var mı? TAKİP ET

litecoin haberleri coinajans
huobi_koinmedya

Theta token nedir? Bu makalede Theta tokeni tüm yönleri ile ele alacağız. Blockchain teknolojisi ve kripto paralar pek çok amaç için kullanılabilir. Bugün pek çok proje video yayını hizmetlerini parçalamaya odaklanmış durumda. Theta token networku da tam olarak bunu yapmaya çalışıyor ve kendi tokeni Theta’ya ilgi oldukça fazla. Video içeriklerinin yayınında yeni bir çağ başlıyor.


Theta Token nedir?

Theta-Token-nedir

Pazarda bugün mevcut blockchain girişimlerine benzer şekilde, Theta network geleneksel video içerik yayınlarını parçalamayı amaçlıyor. YouTube’un bu konuda son derece popüler olduğuna benzer şekilde Theta network video kalitesi ya da lokasyonuna bakmaksızın düşük maliyetli yayınlar sunacak. Blockchain bazlı uçtan uca video yayınlarını tam kapasite gerçekleştirmek için yapılması gereken pek çok iş var.

 

bybit_koinmedya

 

 

Theta Token nedir-Nasıl Çalışır?

theta token nedir THETA Token rehberi: THETA Token Nedir? Geleceği Var mı?

Theta Token blockchaini  merkezi olmayan video yayınları için uçtan uca  altyapı olarak konumlandırınca sınırsız bir potansiyele sahip.  Yayın ve paylaşımın her ikisine birden odaklanıldığında heyecanla beklenen pek çok teknolojik ve ekonomik çözümler söz konusu. Samsung’dan da resmi destek alan girişimin yakın gelecekte pek çok güzel değişiklikler sunacağı düşünülüyor.

Her ne kadar canlı video yayınları bugün oldukça savunuluyorsa da birkaç kilit sorun hala mevcut. İçeriği yayınlayan networkların gerekli bant aralığını sağlamadaki yetersizlikleri ve  içeriklerin dünyanın pek çok bölgesine ulaşmaları nedeniyle düşük kaliteli yayınlar hala çok fazla. Aynı zamanda alt yapı çok pahalıya mal oluyor ve bu da yüksek derecede merkezileşme ve yetersizliğe neden oluyor.

Theta network bu problemleri izleyicileri Theta token ile ödüllendirerek çözüyor. Ek olarak uçtan uca merkezi olmayan doğası, düşük maliyetli,  yüksek kaliteli düzgün yayınlar sunacak.

Theta Token nasıl kazanılır?

Theta networkun kendi tokenine sahip olduğunu öğrenmek kimseyi şaşırtmasın. Bu token öncelikle izleyiciyi ödüllendirmekte kullanılacak. Bunun yanında yeni dApp’ların ve hizmetlerin bu platforma gelmesini sağlamada da kullanılabilecek.  Kağıt üstünde harika görünüyor.

Theta Token Yol Haritası

theta token nedir THETA Token rehberi: THETA Token Nedir? Geleceği Var mı?

Mevcut yol haritasına göre, gelecek yıllarda Theta network bazı büyük değişimler geçirerek ilerleme kaydedecek.  Yerli blockchain dördüncü çeyrekte başlıyor ve aynı dönemde mevcut ERC20 tokenlerle yer değişecek. Gelecek yıl validator ve caching nodlar networka gelecek ve arzuya bağlı Premium içerikler de Theta networkta yerini almaya başlayacak.

Theta Token nedir adlı makalemizin faydalı olacağına inanıyoruz.

Theta Token fiyat grafiği (canlı)

İlgili Haberler

BTC S2F grafiği (stok/akış) yeni ATH’nin yaklaştığını gösteriyor TAKİP ET

Tron, BoA’nın Justin Sun hesabını kapatmasına sert tepki gösterdi

Coin Ajans

FED para basıyorsa Bitcoin alma zamanıdır! TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası