CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Ticaret Efsanesi Yatırımcıların Cevabını Aradığı “Büyük Bitcoin Sorusunu” Yanıtlıyor!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Efsanevi analist John Bollinger, Bitcoin’in “düşünmek istiyorsanız” güvenli bir liman varlığı olarak hareket edebileceğini söylüyor.

John Bollinger: Bitcoin
güvenli bir liman varlığı olarak hareket edebilir

Sayısız uzman, Bitcoin‘in (BTC) bir değer deposu olarak kabul edilip edilemeyeceğini tartışmaya devam ederken, Bollinger Bands (BB) göstergesinin mucidi olan John Bollinger, yakın zamanda bunun sizin algılamanıza bağlı olduğunu belirtti. John Bollinger, belirli bir varlığın ‘güvenli cennet’ olup olmadığını belirlemenin kesin bir yolu olmadığına inanıyor. Analiste göre, eğer belli bir varlığın küresel ekonomik belirsizliğe karşı bir engel olduğu konusuna inanan yeterince insan varsa, muhtemelen o varlık bir güvenli liman varlığı olarak hareket edecektir.

Bitcoin’in son birkaç gün içinde gerçekleşen yüzde 16’lık çöküşü, popüler kripto paranın “bir güvenli cennet” varlığı olduğu anlatısını çürüttü. Aslında lider kripto para biriminin yaygın olarak inanılan “dijital altın” olduğu yönündeki görüşe katılan az sayıda insan vardı. John Bollinger dün, Bitcoin’in giderek artan ekonomik kargaşaya karşı dayanmasını beklediğini tweetledi. Şaşırtıcı bir şekilde, Coinbase’in CEO’su Brian Armstrong, kripto kralının bu ortamda gerçekten takdir edebileceğine de inanıyordu.       

Ekonomist Alex Krüger: Bitcoin’in mevcut görünümü ‘son
derece belirsiz’

Bitcoin’in küresel ekonomik belirsizlik karşısında toparlanamamasının yatırımcılar tarafından nasıl algılandığı konusunda yorum yapmak için henüz çok erken. Ekonomist Alex Krüger, varlığın mevcut görünümünün ‘son derece belirsiz’ kaldığını söylüyor. 

Bugünün başlarında BTC eleştirmeni Peter Schiff’de BTC’nin bir değer deposu olarak hizmet edemediğini söyledi. Bu arada BlockTowerCapital’den Ari Paul, Bitcoin’i dünyada “güvenli bir sığınak” varlık olarak nitelendirmek için çok erken olduğunu düşünüyor.  Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “Sıcak Gelişme: 137,5 Milyon XRP Borsalara Boşaltıldı! Ripple Yatırımcıları Endişeli” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Bitcoin FED’in Virüs Hamlesi Spekülasyonuyla İvme Kazandı

Coin Ajans

Analist görüşü: Bitcoin’in şu anki trendi sürerse bir sonraki durak neresi?

Coin Ajans

Bitcoin’den Muhteşem Yükseliş: 13.200 Dolar Aşıldı!

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası