CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Tom Lee’den 2021 için çarpıcı Bitcoin fiyat öngörüsü

bitcoin haberleri coinajans.com

Kripto Para Haber – CNBC’ye verdiği bir röportajda Fundstrat’tan Tom Lee, Bitcoin’in 2021’de üç katına çıkabileceğini tahmin etti:

“Bence, yuvarlak sayılarda 2021, 2017 gibi bir çok şey olacak. Bu da Bitcoin’in 2021’de 2020’de olduğundan daha iyi hareket etmesi anlamına geliyor. Yani yüzde 300’ün üzerinde bir artış olacak.”

Zayıflayan dolar

Lee, zayıf dolar ile daha güçlü Bitcoin arasındaki etkileşimin tezinin bir parçası olduğunu ve genç nesillerin artık amiral gemisi kripto para birimini altına alternatif olarak gördüğünü sözlerine ekledi.

Lee’den önce, CNBC katılımcısı ve hedge fon yöneticisi Brian Kelly de doların değerinin düşürülmesi konusundan bahsetti:

“Bu, Bitcoin’in tasarlandığı ve yaratıldığı tam ortama denk geliyor. Dünyadaki her merkez bankası para basıyor. Hiçbir merkez bankası güçlü bir para birimi istemez.”

Bitcoin 30.000 $’a yükseliyor

Kripto para birimi, Bitstamp borsasında 0:55 UTC’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 29.300 dolara ulaştı. Bu arada CME’nin vadeli işlemleri 29.700 $’dan işlem görüyor.

Kripto para birimi 2020’de o kadar büyük bir ralli yaşadı ki, Bitcoin diğer tüm varlıkları tamamen cüceleştirdiği için JP Morgan muhtemelen grafiğini yeniden boyutlandırmak zorunda kalacak.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

İlgili Haberler

“Zafer Ufukta” Diyen Ünlü Analistten, Kritik Bitcoin Tahmini

Coin Ajans

Dünyanın En Büyük Bağımsız Varlık Fonu, Yaklaşık 600 Bitcoin’e Sahip!

Tanınmış Tesla yatırımcısı Bitcoin hakkında konuştu: “Kurumsal ilgi daha da artacak!”

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası