CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Tom Lee’den “Şoke Edici” Bitcoin ve Altcoin Tahmini!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin kısa süre önce 3.700 dolara kadar sarktığından piyasada analist görüşlerinde bir olumsuz hava mevcut. Ünlü analist Tom Lee bile kasvetli bir tahmin yaptığından piyasadaki FUD seviyesinin yeni bir zirveye ulaştığını biliyorsunuz.

Tom Lee: Bitcoin ve altcoin’ler yavaş yavaş ölümüne kanıyor!

Fundstrat’ın kurucusu Tom Lee, kriptoyla ilgili daha önceki tahminleriyle tamamen çelişen “şok edici” bir açıklama yaptı. Bitcoin boğası, kripto para birimi endüstrisinin borsalar ve erken benimseyenlerin kripto çılgınlığı sırasında büyük kârlar topladıktan sonra nasıl yavaş yavaş kanadığı hakkında “popüler olmayan bir görüş” paylaştı. Tom Lee durumun tam olarak böyle olabileceğini söylüyor. Sonuç olarak Tom Lee, Bitcoin ve altcoin’lerin yavaş yavaş ölümüne kanadığı fikrini dışlamadığını belirtti. Bitcoin’in ya 0 ya da 100.000 dolara gideceği  ve orta bir zemine sahip olmadığı konusunda popüler bir fikir de var. 

Tom Lee şimdiye kadar sayısız fiyat tahminiyle boğaları coşturarak bu görüşün boğa tarafında kaldı. Ağustos ayında analist, Bitcoin 10.000 doların üzerine çıktığında, en iyi kripto paranın yıl sonuna kadar tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 dolarını geri alabileceğini iddia etti. Daha sonra Tom Lee, Bitcoin ve ABD hisse senedi piyasası arasındaki korelasyon hakkındaki teorisini dile getirdi: Bitcoin, ancak S&P 500 benzer bir başarıya ulaştıktan sonra tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacak.

Gerçekten Bitcoin (BTC) ölüyor mu?

Mayıs 2018’de ise Fundstrat, Bitcoin fiyatının 2019 sonuna kadar 36.000 dolara dokunabileceğini tahmin etti. Bu tahminin gerçekleşmesi için, BTC’nin dört kat büyümesi gerekiyordu, bu da gerçekçi görünmüyordu ve bu tahminlerin hiçbiri doğu çıkmadı. Bitcoin, artan sayıdaki ölüm ilanlarına rağmen 2020’de hayatta ve iyi durumda. Birden fazla uzman, Bitcoin’in 2011’de bile öldüğünü iddia etti, ancak daha geniş kripto para piyasası ekosistemi büyümeye devam ederken Bitcoin bir şekilde her zaman orada kaldı. 

“Bitcoin ve Ripple Tahminleri Tutan Efsanevi Analist, XRP’nin Göreceği Seviyeleri Belirledi!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.  

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Bitcoin’de 600 Dolar Buhar Oldu! Tahminleri Tutan Analist: Bu Korkunç Seviyeler Sırada

Coin Ajans

Bitcoin Tahminleri Tutan Milyarderden İddialı BTC Öngörüleri

Coin Ajans

Ünlü Bitcoin Balinasından Piyasa Uyarısı

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası