CoinAjans.com
Ripple Haberleri

Traderin XRP tahmini – Kısa vadede 0.135 dolara düşebilir

ripple haberleri coinajans.com
fairspin_koinmedya

Traderin XRP tahmini, kısa vade için Ripple’ın mevcut dip seviyesinden bile yüzde 40 düşeceğini gösteriyor. Ancak yine de temeller umut vaat ediyor.


Traderin XRP tahmini – Ripple daha ne kadar düşer?

Bitcoin (BTC) ve Ethereum’da (ETH) olduğu gibi XRP de son zamanlarda çok fazla baskı altında. Son bir haftada XRP 0.24 dolardan mevcut 0.225770 dolar seviyesine kadar geriledi. Kripto varlık şu an günlük bazda yüzde 1.94 düşmüş görünüyor ve kısa vadede ayı kalmaya devam ediyor.

Çok takipçisi olan bir kripto trader ise Ripple XRP ile ilgili endişelerini dile getiriyor. Ona göre eğer boğalar kendilerini gösteremezse, XRP fiyatı daha acılı bir düşüş yaşayacak.

İlgili – Korkutan Ripple XRP fiyat tahmini – 0.07 dolara düşüş mümkün mü?

Daha derin geri çekilme ihtimali

Bir konuda hiç şüpheye yer yok. Ripple’ın XRP’si 2019’da en kötü performans sergileyen varlıklardan biri ve son bir yılda şimdiye kadar yüzde 40.3 değer kaybetti. XRP yatırımcıları ise birçok defa trend değişimi ümitlerini dile getirseler de kripto para önemli destek seviyelerini kırmaya devam etti.

XRP şu an kırmızıda işlem görüyor. “TraderSZ” isimli trader ise ufukta önemli ölçüde dump olduğunu söylüyor. Twitter’de yaklaşık 40 bin takipçisi olan trader, XRP’deki potansiyel düşüşü öngören bir grafik paylaşarak şunları yazdı: “Orta aralığın altında kaldığımız sürece XRP/USD’nin 0.135 dolara doğru düşmesini bekliyorum.”

Bu durumda, 0.135 dolara düşüş mevcut fiyat seviyesinden yüzde 40’tan fazla değer kaybetme anlamına gelir.

Güçlü temeller umut veriyor

XRP yatırımcısı çok zorlu bir yıl yaşadı. Yine de RippleNet benimsenmesinin yaşadığı büyük ilerleme, umut veriyor.

Kripto para XRP’nin arkasındaki şirket olan Ripple, bu yıl onlarca ortaklığa imza attı ve XRP kullanımını artırmak için var gücüyle çalıştı. KoinMedya olarak Ripple’ın bu ortaklıkları ile ilgili onlarca haber yayımladık. Bunlar arasında en dikkat çekeni ise Ripple’ın MoneyGram hisselerini alması ve bu işbirliği sonucu para havalesinde XRP’nin kullanılması.

İlgili – Ripple ODL platformu önemli işlem hacimlerine imza atmaya başladı

Ripple, gerçek zamanlı global ödeme çözümleri sunmakla isim yaptı. Ayrıca bu ödemeler de çok düşük ücretlere gerçekleşiyor. Yine de eleştirmenler kripto paraların yüksek volatilitesine dikkat çekiyorlar. Ripple ise XRP üzerinden yapılan işlemlerin volatilitesinin fiat paradan 10 kat daha az olduğunu ortaya koydu. Sonuçta sınır ötesi ödemelerde XRP çok daha güvenli.

Kaynak

İlgili Haberler

2020 XRP yorum ve Ripple fiyat tahminleri

Coin Ajans

241.175 Bitcoin’e sahip ve hareket halinde TAKİP ET

Hızla artan Bitcoin wallet adresi boğaya mı işaret ediyor? TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası