CoinAjans.com
Litecoin Haberleri

Tron, BoA’nın Justin Sun hesabını kapatmasına sert tepki gösterdi

tron haberleri coinajans
fairspin_koinmedya

Tron fiyatları Bank of America’nın Justin Sun’ın hesabını kapatması haberine sert tepki gösterdi. Tron hem dolar karşısında hem de Bitcoin karşısında değer kaybediyor.


Tron Bank of America’nın kararına sert tepki gösterdi

Dün siz değerli okuyucularımıza Bank of America’nın (BoA) Bitcoin ve kripto para ticareti ile irtibatlı kişilerin hesaplarını kapattığını duyurduk. Bank of America tarafından kapatılan hesaplarla ilgili resmi bir açıklama yapılmazken konunun kripto para regülasyonları ile ilgili olabileceği düşünülüyor. Ya da banka kripto para piyasalarını riskli gördüğü için böyle bir adım atmış olabilir. BoA tarafından hesabı kapatılan Sequoia Capital’ın ortaklarından olan Roelof Botha’nın tweet’ine Tron CEO’su Justin Sun cevap vererek kendi hesabının da kapatıldığını duyurdu. Tron, BoA’nın Justin Sun hesabını kapatmasına sert tepki gösterdi

Lütfen Bkz: Bank of America Bitcoin ve kripto para ticareti yapanların hesabını kapatıyor

Tron yazının kaleme alındığı saatte CoinMarketCap verilerine göre 0,017 dolardan işlem görüyor. 24 saatlik dilim içerisinde Tron fiyatlarında yüzde 8,16’lık düşüş söz konusu. Piyasanın genelindeki düşüşe BoA’nın kararı eklenince Tron ‘daki düzeltmenin etkisi daha şiddetli oldu. Tron, Bitcoin karşısında da yüzde 5 değer kaybına uğradı.

Tron son günlerde iyi bir ivme yakalayarak 2 cent seviyesine kadar çıktı. Yaşanan fiyat düşüşleri ile beraber Tron tekrardan 1,5 cent destek seviyesine doğru gidiyor. Neyse ki Tron’un toplam piyasa değeri 1 milyar doların üstünde ve 1,147 dolar. Sıralamada Tron hala 11’incilik konumunu devam ettiriyor. Tron fiyatlarındaki düşüş devam ederse 11’incilik sırasını Cardano’ya (ADA) kaptırabilir. Aşağıdaki grafikte Tron fiyatlarındaki son haftalık değişimi görüyoruz.

Lütfen Bkz: “Bitcoin olası krizden etkilenmez”: Ledger CEO’su

Bank of America’nın kararı kripto para – bankalar savaşına döner mi bekleyip göreceğiz.

Kaynak

İlgili Haberler

Bitcoin düşüş döngüsünde olabileceğimize dair 3 önemli işaret TAKİP ET

Grayscale kripto para portföyü güncellendi: Sizce hangi kripto paraların portföy payı düştü? TAKİP ET

KAVA ile BNB arasında kritik DeFi anlaşması TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası