CoinAjans.com
Blockchain

Tron destekli Samsung Blockchain Keystore daha fazla ülkede satılacak

kripto para haber coinajans
fairspin_koinmedya

Tron destekli Samsung Blockchain Keystore, yakında daha fazla ülkede satışa çıkacak. 2019 yılının sonu itibariyle ise bazı Avrupa ülkelerinde satışı başlayacak. Şu an bir dizi ülkede artık satışta.


Tron destekli Samsung Blockchain Keystore daha fazla ülkede satışa çıkıyor

Tron ve Bittorrent CEO’su Justin Sun, bir tweetinde, Tron entegre edilmiş Samsung Blockchain Keystore’un bu yıl sonu itibariyle daha fazla Avrupa ülkesinde satışa çıkacağını duyurdu.

Sun’a göre Tron API’lerinin yerleşik olduğu Samsung akıllı telefonu, artık ABD, İsviçre, İngiltere, Kanada, Almanya, İspanya ve Güney Kore’de satışta. 2019 yılı sonu itibariyle ise Avusturya, Portekiz, İsveç, Finlandiya, Danimarka ve Norveç’te satışa sunulacak.

Güney Kore teknoloji devi Samsung’un Blockchain Keystore’u TRX, BTT, USDT-Tron ve BeatzCoin’i destekliyor. Samsung Galaxy S10, Tron destekli coinler ve Tron tabanlı dApp’leri destekliyor. Justin Sun, daha bir ay önce Tron blockchainnin Samsung’a entegre edileceğini duyurmuştu.

İlgili – Samsung Bitcoin madenciliğinde oyunun kurallarını değiştirecek

Abra CEO’su Bill Barhydt ile görüşmesinde Sun, Tron Blockchain hakkında konuştu. Tron CEO’su kriptoyu kitleler için nasıl faydalı yapabiliriz sorusuna, burada en önemli hususunun kullanıcıların kripto para almasını kolay yapmak olduğu cevabını verdi.

Justin Sun, sektörün kripto paralar için daha iyi bir altyapıya sahip olması gerektiğini söyledi. Tron Blockchain’in Samsung Blockchain Keystore’a entegrasyonunun bu yönde kullanılacağını belirten Sun şöyle devam etti: “Kripto para için daha iyi bir altyapıya sahip olmamız gerekiyor. İlk önce Samsung ile işbirliğinde Samsung cihazlara yerleşik TRON blockchain entegrasyonu sağladık. Artık Samsung cihazlarda bir blockchain cüzdanı kurulumuna ihtiyaç yok.”

Samsung Blockchain Keystore nedir?

Sun ayrıca mobil cihaz üreticilerin blockchain teknoloıjisini benimsemesinin sektöre daha fazla insanı çekmede yardımcı olabileceğini belirtiyor.

Justin Sun şöyle konuştu: “Bence bu çok önemli. Şu an Samsung dünyada en büyük Android telefon üreticisi. Şimdi düşünün ki Samsung, Apple, Huawei, Xiaomi, Oppo, Vivo, OnePlus, yani tüm telefon üreticileri blockchaine kucak açsa, o zaman kesinlikle sektörümüze daha fazla insan gelir.”

İlgili – Zilliqa blockchain firması Elliptic ile güçlerini birleştirdi

Samsung, Blockchain Keystore’u Mart 2019’da çıkarmıştı. Blockchain Keystore, özel bilgileri ve dijital anahtarları birleştirmek ve kolayca yönetmek için bir platform sunarak, tüketicilerin verilerini kontrol etmelerine yardımcı oluyor. Tam bir güvenlik sağlamak için ise özel anahtar ve bilgiler Samsung Blockchain Keystore’a kaydediliyor ve hiçbir zaman Samsung ya da dış bulutlarda tutulmuyor.

Kaynak

İlgili Haberler

Binance, Çin’de bir Blockchain araştırma enstitüsü kurdu

Coin Ajans

Hindistan’ın En Büyük Eyaleti Blockchain Tabanlı Güneş Enerjisi Ticaretine Hazırlanıyor

Coin Ajans

“Libra merkez bankalarının kripto para çıkarma fikrini hızlandırıyor”: R3 CEO’su

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası