CoinAjans.com
Ripple Haberleri

TRON efsanesi bitiyor mu? Tron raporunda ilginç sonuçlar! TAKİP ET

ripple haberleri coinajans.com

Tron efsanesi bir aldatmaca mı? Tron ile ilgili hazırlanan bir rapor bu konuda akıllarda oluşan sorulara cevap niteliğinde? Tron bir dolandırıcılık  olarak planlanmış?

Tron projesi bir hile mi? Piyasadaki tartışmaların belli başlı konularından olan kriptoparalardan birisi de Tron. ilk zamanlar çok büyük ilgi görmüş ve kurucusu Justin Sun, Ethereum kurucusu Vitalik Buterin ile medyada kapışmalarla adını duyurmuştu. Attığı adımlar genellikle sansasyonel olan Tron projesi acaba bir scam olabilir mi? Bu konuda herkesin aklındaki şüpheleri gidermek ve konuya açıklık getirmek için Flipside Crypto bir rapor hazırladı. Tron projesi bir aldatmaca olabilir mi? 

Şüpheli geçmiş

Rapor Tron’un kuruluşunu ve şu ana kadar Tron ile ilgili iddiaların hepsini en baştan ele alıyor. Mesela Tron tüzüğünün başka projelerden çalıntı olduğu iddiaları, ya da hiç yerine getirilmeyen 20 milyon dolar dağıtma sözü gibi insanların aklında şüphe oluşturan pek çok iddia bu raporda ele alnıyor. Peki sonuçta Tron’un bir aldatmaca olduğu iddiası doğrulanıyor mu? Tam aksi  araştırmaların sonunda raporda hiç beklenmedik bir sonuç ortaya çıkıyor:

“Sonuç olarak son 30 günde Tron’un aktif kaynağınını çok sağlıklı bir ekositem ortaya koyduğunu görüyoruz”, 

 

koinmedya_brave
Tron efsanesi
Tron yoksa bir sahtekarlık mı? Bu resim Tron’un 30 günlük değer akşını gösteriyor.

Tron efsanesi

Raporda, kullanıcıların stake yaptıkları, balinaların ve normal kullanıcıların merkezi olmayan uygulamalar kullandıkları, TRX’in merkezi olmayan borsalarda işlem gördüğü ve hem nod operatörleri hem de oy verenlerin ödüllendirildiği belirtiliyor. Son olarak, belki de en önemli sonuç, TRX arzının birkaç büyük cüzdan arasında yoğunlaşmadığı, ancak eşit olarak dağıtıldığı. Bulgularını özetleyen araştırmacılar, Tron’un inceledikleri blockchain projelerinin% 90’ından “daha gerçek” olduğunu belirtiyor:

“Peki bu aldatmaca iddiaları, ya bu sadece twitter daki trolleri gören ve Tron’un yaptığı başarılı çalışmaları görmeyen bildiğimiz, o entellektüel züppeler ise Tron ile ilgili olumsuz yargıların yayılmasına neden olanlar. Rapordaki belgeler Tron’un gerçek bir proje olduğunu gösteriyor.”

Raporun ortaya koyduğu olumlu sonuca bakıp da inanmayanların hemen inanmasını beklemek de çok ütopik olur. Tron için yapılan bu araştırmanın Tron efsanesi için çok pozitif katkılar sağlayacağına şüphe yok.  Raporun orjinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Tron ile ilgili diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

koinmedya_brave

Kaynak

 

İlgili Haberler

Ripple XRP yükselişi bu kilit seviyeye bağlı – 50 cente çıkabilir

Coin Ajans

Ripple akümülasyon safhasında mı?

Coin Ajans

Ripple balinaları yeniden harekete geçti

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası