CoinAjans.com
Tron Haberleri

Tron’un yeni ortaklığı oyun oynarken kripto kazanmanın önünü açıyor

tron haberleri coinajans
koinmedya_googlenews

Tron’un yeni ortaklığı oyun oynarken kripto kazanmanın önünü açıyor. Tron bunun için Refereum ile ortaklık kurdu.


Tron’un yeni ortaklığı oyun oynarken kripto kazanmanın önünü açıyor

Refereum, blockchain tabanlı bir platform ve kullanıcılara video oyunları ile etkileşimleri ve yayın yapmaları durumunda kripto para ödülleri veriyor. Refereum şimdi de Tron ile ortaklık yaptı.

Bu işbirliği Refereum’a video oyun yayınları için kullanıcılarına Tron’un TRX coini ile ödeme yapabilecek. Refereum’dan yapılan açıklamaya göre kripto ödülleri ayrıca BitTorrent’in BTT tokeni ile de yapılacak.

koinmedya_brave

Daha fazla ortaklık

Tron 2018 yılında da yazılım şirketi BitTorrent Inc’i satın almıştı. BitTorrent ayrıca BTT ismi verilen kripto parayı kullanıyor. Bu token Tron blockchaini üzerinde kurulu. Refereum, 2019 yılı sonunda da blockchain yayın hizmetleri sağlayıcısı DLive ile ortak olmuş ve canlı oyun yayını yapanlara kripto kazanma imkanı sağlamıştı.

Tron, Aralık 2019’da DLive ile dolaylı bir bağlantı kurmanın yolunu bulmuştu. Çünkü BitTorrent ve DLive arasında işbirliğine başlamıştı.

İlgili – Tron Metal Pay anlaşması ile geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor

Oyun ödüllerine farklı açılardan yaklaşım

Refereum CEO’su Dylan Jones, şirket olarak canlı yayın oyun izleyicilerine de ödeme yapma dinamiklerini getirmeyi hedeflediklerini açıkladı. Jones açıklamasında şöyle diyor: “Bu bizim amaçladığımız şey. Tron ve DLive ile ortaklık üzerinden evde oyun izleyenlerin zamanını daha eğlenceli yapmak istiyoruz. Canlı yayın oyunları izleyenlere kripto kazanma fırsatı sunacağız.”

DLive CEO’su Charles Wayn ise bu ortaklığı mevcut global corona virüs olayına bağladı: “DLive olarak corona virüsü durdurma çalışmalarına yardım etmek istiyoruz. Evde kalın, en sevdiğiniz DLive yayınlarını izleyin ve ödül kazanın. Biraz eğlenelim ve harika canlı akış içeriğinin tadını çıkaralım!”

İlgili – BitTorrent BTT nedir ve tam olarak neden var?

Video oyunları ve kripto paralar arasında doğal bir uyum var gibi görünüyor. Çünkü kriptolar şimdiye kadar birkaç video oyun ve sanal gerçeklik deneyimi platformlarına giriş yaptı. Özellikle çeşitli blockchain tabanlı sanal gerçeklik platformları, son zamanlarda insanların buradaki dijital arazi için gerçek para (Ethereum yoluyla) ödemeye istekli olduğunu bildiriyor.

Kaynak

İlgili Haberler

Tron rehberi: Tron TRX nedir? Tron nasıl alınır?Tron geleceği ve 2020-2025 TRX fiyat tahmini? TAKİP ET

Skandal! Poloniex resmi hesabından Tron alın çağrısı yapıldı

Coin Ajans

Tron Vakfı 1 Ocak 2020’de 33 milyar TRX’i serbest bırakıyor

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası