CoinAjans.com
Altcoin

Türk Bitcoin Topluluğuna Müjde: Paribu Türkiye’de Bir İlke İmza Atıyor!

Kriptokoin.com – Türkiye’nin en çok kullanılan popüler Bitcoin borsası Paribu, önemli bir ortaklığa hazırlanıyor. Edinilen ilk bilgilere göre, dünyanın ünlü ödeme şirketlerinden biri olan Visa ve Paribu ortaklık kurarak Bitcoin ve diğer kripto paraların gündelik hayatta kullanımını kolaylaştıracak.

FairSpin

Kripto para borsası Paribu Visa ile ortaklık kuruyor

Türkiye’nin popüler Bitcoin borsası Paribu’nun ödemeler devi Visa ile ortaklık kuracağı yönündeki haberler Türk kripto para topluluğunu sevindirdi. Bu iki önemli şirketin ortaklık amacı net olarak bilinmese de bu iş birliğiyle Bitcoin ve kripto paraların kullanımını gündelik hayatın içine taşıyacakları belirtiliyor. Kritik bir gelişme olarak aktarılan durum önümüzdeki hafta Perşembe günü Paribu CEO’su Yasin Oral ile Visa Türkiye Genel Müdürü Merve Tezel’in katılacağı bir basın toplantısıyla açıklanacak.

Konunun detayları henüz belli olmasa da Paribu’nun Visa ile birlikte Bitcoin ve kripto paraların Türkiye’de gündelik hayatta kullanılmasına olanak sağlayacak bir debit kartı geliştirmiş olabileceği belirtiliyor. Bu varsayımın çıkış nedeni de önde gelen kripto para borsası Coinbase’in bu yıl Visa ile birlikte benzer bir ürünü müşterilerin kullanımına sunmasıdır. Türk Bitcoin topluluğu ile ilgili diğer önemli gelişmeler adına “Popüler Altcoin’in Ekibine Güçlü Bir Türk İsim Transfer Edildi!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

StormGain

Kriptokoin.com haberleri artık Vonelon’da! Kripto dünyasında öne çıkan haberleri, videoları ve tweetleri kripto para kategorisinde takip edebilirsiniz.

İlgili Haberler

Bytecoin nedir ve Bytecoin nasıl alınır? Detaylı rehber

Coin Ajans

Google duyurusu sonrası Hedera Hashgraph pump yaptı – Yüzde 105 artış

Coin Ajans

NEM nedir? NEM hakkında bilinmeyenler

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası