CoinAjans.com
Altcoin

Türk Kripto Para Projesi BiLira, Piyasaya Sürülüyor!

Kriptokoin.com – Türk Lirası (TL) ile teminatlandırılmış istikrarlı kripto para birimi başka bir deyişle bir stablecoin olan BiLira, 250 bin dolarlık yatırım aldığını açıkladı. Ayrıca BiLira, önümüzdeki hafta kripto para borsası Coiny’de BiLira/TL çiftiyle listelenecek.

FairSpin

Türk Lirasına endeskli kripto para birimi BiLira, 250 bin dolarlık yatırım aldı

Kısa süre açıklanan bilgilere göre, Türk Lirası’na endeskli stabil kripto para birimi BiLira, 250 bin dolarlık bir yatırım aldı. Kripto para projesine bu yatırım, Emin Gün Sirer’in Ava Labs’ı, Alp Ihlamur, Varol Civil, Onur Umut ve başka önemli yatırımcıların dahil olduğu bir grup tarafından yapıldı.

Etherscan adresine göre, şirket tarafından bugüne kadar 256.600 BiLira çıkarılmış durumda. Ayrıca Ethereum Blockchain’i üzerinde çalışan kripto para projesiyle ilgili önemli bir haber daha var ve proje yakında kripto para borsalarında işlem görmeye başlayacak. Şirket tarafından yapılan resmi duyuruya göre BiLira, 9 Aralık tarihinde kripto para borsası Coiny’de BiLira/TL işlem çifti ile ticarete açılacak.

StormGain

“Türk Lirasına Endesklenen Kripto Para “BiLira” Geliyor!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Kriptokoin.com haberleri artık Vonelon’da! Kripto dünyasında öne çıkan haberleri, videoları ve tweetleri kripto para kategorisinde takip edebilirsiniz.

İlgili Haberler

Charlie Lee Açıkladı: Herkes Elindeki Varlığın % 10’unu Bitcoin’e Ayırmalı

Coin Ajans

Bu 5 defi kripto parası 2020’de iyi kazandırabilir

Coin Ajans

Bu Merkezsiz Uygulama Ethereum’un En Aktif Uygulaması Oldu

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası