CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

Türk yatırımcısının akın ettiği Barcelona token BAR kapışıldı! TAKİP ET

Ethereum haberleri coinajans.com.jpg
huobi_koinmedya

Türk yatırımcısının akın ettiği Barcelona token BAR kapışıldı! Chiliz tarafından Barcelona taraftarları için üretilen BAR tokenın ilk arzı 2 saat içinde tükendi.


Türk yatırımcısı Barcelona token BAR’a akın etti!

 

Şimdiye kadar Juventus, Paris Saint-Germain, Atlético de Madrid, AS Roma, Galatasaray, CA Independiente gibi dev futbol kulüpleri için taraftar token üreten ve adından sıkça söz ettiren Chiliz fintech şirketi, Barcelona adına ürettiği BAR tokenla beraber zirve yaptı.

İlgili haber: Chiliz futbol devi Barcelona ile anlaştı

koinmedya_brave

Öyle ki ilk arz olarak hem Socios.com hem de Chiliz.net üzerinden 2 Euro’luk sabit fiyattan satışa çıkartılan 600.000 BAR Taraftar Token, 2 saat gibi kısa bir sürede tükendi.

106 farklı ülkeden alıcı bulan BAR Taraftar Token, en büyük ilgiyi ise açık ara Türkiye’den gördü.

barcelona token bar

koinmedya_brave

BAR Taraftar Token’ın 2. Arzı Çarşamba günü saat 14:00 itibariyle gerçekleştirilecek.

barcelona token barBarcelona taraftarları, haziran ayı başından bu yana sosyal medya kanallarında tanıtımı yapılan BAR Taraftar Token’ı kullanarak, kulüp için çeşitli etkinliklerde oylamalara katılarak ödüller kazanabilecek ve de taraftar statülerini arttırabilecek. Bunu da Liderler Tablosundan an be an takip edebilecek.

Chiliz & Socios.com CEO’nun açıklamaları

Chiliz & Socios.com CEO’su ve Kurucusu Alexandre Dreyfus, BAR Taraftar Token ile ilgili açıklamalarda bulunarak heyecanını dile getirdi:

“Bar Token’a talep çok olumlu oldu. Halka arzın ilk ayağı çok kısa bir sürede tamamlandı. Barça’nın tutkulu küresel taraftarlarını halka arzın 2. Ayağını gerçekleştireceğimiz Çarşamba tsi 14:00’de yeniden Socios.com ve Chiliz.net’e bekliyoruz.

Futbol küresel bir oyundur ve destek stadyumun, şehrin ve ülkenin ötesine uzanır. Buna en büyük örnekte hiç şüphesiz Barcelona’dır. Öyle ki BAR Taraftar Token’ın 106 ülkeden alıcı bulması ve ilk arzın 2 saat içinde tükenmesi ancak bu şekilde açıklanabilir’’

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

ETH boğaları yoruldu – Ethereum ne kadar düşer?

Coin Ajans

Western Union, Ripple’ın stratejik ortağını satın alıyor TAKİP ET

2020 Ethereum fiyat tahmini

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası