CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Tuur Demester: Bitcoin 5.000 Dolara İnebilir!

kripto para haber coinajans

2019 yılında yüzde 200 üzerinde yükseliş elde ederek ana akım basının yeniden gündemine oturan Bitcoin, yaşadığı büyük düşüşe rağmen hala 2019 yılının ilk günlerine göre kazançlı bir yatırım olarak durmakta.

Bitcoin yakın zamanda 6.500 dolara kadar gerilese de, daha sonra yeniden 7.000 dolar üstünde kalmayı başardı. Adamant Capital kurucusu Tuur Demester de en güncel röportajında Bitcoin’in bu dalgalı hareketlerine ve gelecekteki durumuna değindi.

Bitcoin Kısa Bir Düşüş Yaşayacak

Demester, Bitcoin’in boğa koşusu esnasında uzun vadeli yatırımcıların kemerlerini bağlayıp beklemeye başladığını ifade etti ve ellerindeki BTC’leri satanların hata ettiğini belirtti. Bitcoin’in böylesine sert bir yükseliş sonrası daha da düşeceğini açıklayan ünlü isim, toparlanma döneminden önce BTC’nin 5.000 dolara kadar inebileceğinin de altını çizdi:

”Bir ralliden sonra piyasanın nefes almaya ihtiyacı olur. Piyasanın bir nefeslenip geri çekilmesi lazım ki daha yükseğe çıkabilsin.”

Eğer BTC ünlü analistin tahminine göre hareket ederse önce sert bir düşüş, sonra da  bir o kadar sert bir yükseliş yaşayabilir.

 

İlgili Haberler

Ethereum kurucu ortağı yüklü miktarda ETH sattı

Coin Ajans

BitMEX koronavirüs çalışmaları için 2,5 milyon dolarlık hibe duyurdu

Coin Ajans

OKEx borsasının çiçeği burnunda Bitcoin vadeli hacmi rekor kırıyor

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası