CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

U dönüşü yapan milyarder yatırımcıdan çarpıcı Bitcoin açıklaması

bitcoin haberleri coinajans.com

Kripto Para Haber – Mark Cuban, BTC para politikasını övdü. Bitcoin’in artık yeni ATH’sine ulaşması herkesin dikkatini çekiyor. Bunlardan biri de Mark Cuban.

Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesini yükselten bir Noel rallisi sırasında, bir çift son tweet, dijital para biriminin eski bir eleştirmeninin tam anlamıyla hodler dönüşümü için adımlar atmaya devam ettiğini gösteriyor. Bu kişi milyarder yatırımcı ve Dallas Mavericks’ın sahibi Mark Cuban.

Atılan tweet

Atılan tweette, 23 Aralık’ta Cuban, Mavericks ekipmanı satın alan hayranlarının satın alma işlemlerinde Bitcoin kullandıklarında %25 indirim alacaklarını açıkladı.

Bununla birlikte, garip bir şekilde, Cuban’ın bağlantı verdiği linkte, Bitcoin kullanarak 150 dolardan fazla değerde ekipman satın alan alıcıların 25 dolarlık bir hediye kartı alacaklarını ve %25 indirimden bahsedilmediği görülüyor.

Bu hediye kartı teklifi, zamanında Cuba’nın varlığı karaladığı göz önünde bulundurulduğunda ilginç bir duruma işaret ediyor.

Hatırlanacağı üzere  2019 yılının Eylül ayında Cuban, muzu Bitcoin’e tercih edeceğini vurgulamıştı.

Bugünkü bir Tweette Cuban, Bitcoin’in programlı para politikasını övüyor ve halka açık şirketlerin hisse enflasyonunu kısıtlamanın akıllıca olacağını söylüyor:

cointelegraph


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

İlgili Haberler

“Tarihi Fırsat Geliyor!” İşte Ünlü Uzmanlardan Bitcoin, Altın ve Dolar Tahmini!

Coin Ajans

Bitcoin ve Kıyamet Saati arasındaki ilişki

Coin Ajans

SEC 10 Milyar Dolarlık Fonun Bitcoin Vadelilerine Akışını Onayladı

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası