CoinAjans.com
Kripto Analiz

“Uçuşa hazırlanın”: 03 Ocak Ethereum, Stellar Lumens ve FTX Token Fiyat Analizi

Altcoin Teknik Analizleri coinajans.com

Kripto Para Haber – Ethereum, 700 dolara düşüş asla gelmediği için grafiklerde güçlü bir yükseliş gösterdi, ancak bunun yerine grafiklerde 789 dolara yükselme kaydedildi.

Stellar Lumens, satıcıların karşısında düştü,

FTX Token da yükseldi ve 6,38 dolardan işlem görüyordu.

Ethereum [ETH] fiyat analizi

Ethereum, Stellar Lumens, FTX Token Price Analysis: 03 January

Ethereum, grafiklerde güçlü bir yükseliş görünümüne sahipti. Fiyat, 24 saat önce ETH’nin 700 $’ı ziyaret ettiğini görebilecek olan 725 $ işaretinin altına düşmedi.

Aksine, Bitcoin’in kazançları Ethereum tarafından yansıtıldı ve 759 dolardan önceki yüksek seviyeyi geçti ve o bölgeyi de yeniden test etti ve yazım sırasında 788 dolardan işlem görüyordu.

RSI, nötr 50’nin altına düşmedi. Bu da devam eden bir yükseliş trendini gösteriyor. Fibonacci aracını ETH’nin yükselişi ve geçen ayın en düşük seviyesi için kullanan %27’lik bir uzatma, ETH için 836 $’lık hedef öngördü.

Stellar Lumens [XLM] fiyat analizi

Ethereum, Stellar Lumens, FTX Token Price Analysis: 03 January

XLM, oluşturduğu simetrik üçgenin altına kapandı ve yatay destek seviyelerini aşarak alçalmaya devam etti. %61,8 geri çekilme seviyesi de ayılara bırakıldı.

OBV, XLM’nin arkasında satış yapmaya devam ettiğini gösterdi ve fiyatın bazı alıcılar bulmak için 0.112 $’dan %78.6 geri çekilme seviyesine yönelmesi muhtemeldi. 0.116 $ da bir ilgi seviyesi bulunuyor.

FTX Token [FTT] fiyat analizi

Ethereum, Stellar Lumens, FTX Token Price Analysis: 03 January

FTT o kadar yükseldi ki 4 saatlik grafikteki 20 SMA (beyaz) bir haftadan fazla bir süredir fiyatı yakalayamadı.

Bu, FTT’nin arkasında fermente olan bazı aşırı satın alma duyguları olabileceğini öne sürdü, ancak henüz devreye girmedi. En son işlem seansları, fiyat 6 $ işaretini geçerken işlem hacminde büyük bir artış gördü.

Bir geri çekilme, psikolojik 6 doların yeniden test edilebileceğini görebilir veya yukarı doğru devam etmeden önce üzerindeki 6,2 dolar işaretinde durabilir.

MACD ve sinyal hattı birbirinden biraz uzaktaydı ve güçlü bir yükseliş gösterdi ve bir düzeltmeden önce FTT’nin biraz daha iyi tarafı olabilir.

ambcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

İlgili Haberler

Bitcoin Teknik Analiz : 04 Mart 2020

Coin Ajans

Bitcoin SV ve Cosmos fiyat analizi: BSV ve ATOM için sıradaki durak neresi olacak?

Xrp fiyat analizi: Desteğe tutunmaya çalışan XRP’de temelleri hala zayıf

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası