CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

UniSwap kararı Ethereum fiyatlarını 400 dolara taşıyabilir mi? TAKİP ET

Ethereum Teknik Analiz coinajans

Bitcoin tekrardan 10 bin doların üzerine çıkmayı başardı. UniSwap kararı Ethereum fiyatlarını da 400 doların üstüne taşımaya yetecek mi?


UniSwap kararı Ethereum boğalarına kaybettikleri mevzileri kazandırabilir mi?

2 Eylül’de yaşanan krizin ardında Bitcoin 11 bin dolarlık ve Ethereum ise 400 dolarlık destek seviyesini kaybetti. Bitcoin ve Ethereum boğaları kaybettikleri mevzileri geri kazanmaya uğraşıyor. Bitcoin boğaları başarılı bir hamle ile bugün 11 bin doları geçerek 11,200 doları gördü.

Ethereum blockchain’inde işlem gören DeFi platformu UniSwap, kendi kripto parası olan UNI’yi piyasaya sürdü. UNI Binance ve Coinbase başta olmak üzere birçok kripto para borsası tarafından destek gördü ve bu borsalarda listelenmeye başladı. UniSwap, kripto para piyasalarında eşine az rastlanır bir kararla UniSwap kullanıcılarına 1,200 dolara kadar varan UNI dağıtacağını duyurdu. Bu duyuru ile kripto para piyasalarında güçlü bir açılım yapan UniSwap’ın UNI token’ı gündemin ilk sıralarında yer aldı.

UNI token işlem hacmi sayesinde Ethereum madencileri ciddi biçimde para kazanıyor. Ethereum işletim ücretleri son dönemde ikinci kez rekor kırdı. Aşağıdaki grafikte (mavi) Ethereum işletim ücretindeki değişimi görüyoruz.

koinmedya_brave

UniSwap kararı Ethereum UniSwap kararı Ethereum fiyatlarını 400 dolara taşıyabilir mi?Uni çılgınlığı Coinbase’i de sardı

Ethereum gün içerisinde 390 dolara kadar çıktı. ETH/USD paritesi yazının kaleme alındığı saatte 385 dolar civarında işlem görüyor.

UniSwap sayesinde Ethereum işletim ücretleri artış gösteriyorken DeFi platformlarında tutulan Ethereum miktarı, artış trendini devam ettiriyor. DeFi Pulse verilerine göre DeFi platformlarına son 24 saatlik dilim içerisinde 800 bin adet ETH daha depozito edilerek kilitlendi. DeFi’lerde kilitli tutulan ETH miktarı 7.8  milyon adede ulaştı. Bu rakam piyasada işlem gören Ethereum miktarının %7’sine denk geliyor.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Güncel Litecoin fiyat tahmini 2020-2025-2030 TAKİP ET

Belirsizlik zamanlarındaki en iyi Bitcoin yatırım stratejisi nedir? TAKİP ET

Bitcoin yasa koyucuları ve gizlilik isteyenleri birlikte memnun edebilir mi? TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası