CoinAjans.com
Altcoin

Unity oyun platformu MIOTA tokeni ödeme seçeneği listesine aldı

fairspin_koinmedya

Unity oyun platformu MIOTA tokeni ödeme seçeneklerine ekledi. Kripto paraların kullanım alanını genişleten her gelişme sektörün geleceği için son derece önemli.


Unity oyun platformu MIOTA tokeni ekledi

IOTA geliştiricilerinden Marlon Morales bugün kripto topluluğu ile önemli bir bilgi paylaştı. IOTA projesinin para birimi olan MIOTA, Dünyanın en büyük oyun platformlarından biri olan Unity oyun motorunda geçerli olacak.

IOTA Almanya merkezli kar amacı gütmeyen bir kuruluş. Klasik blockchain teknolojisinden ayrılan farklı bir altyapı (tangle) üzerinden makine öğrenmesi ve nesnelerin internetini birleştiren bir konsepte sahip. Yakın gelecekte internet üzerinden etkileşime girecek nesne sayısının 150 milyarı geçeceği belirtiliyor. Proje sayesinde nesnelerin tangle üzerinde konumlandırılması ve eş zamanlı olarak etkileşime geçebilmesi amaçlanıyor.

Unity ise Android, iOS, MacBook, Windows, WedApp, Playstation 4 ve Xbox gibi oyun sektörünün devlerine hizmet veren bir oyun motoru. İnternet üzerinden oynanan basit oyunlarda bile Unity logosunu görmeniz mümkün.

Marlon Morales bugün paylaştığı tweet ile müjdeli haberi takipçilerine paylaştı:

“İşte başardım. IOTA artık her oyun ve uygulama üzerinde ödeme seçeneği olarak belirecek. Unity’nin desteklediği Android, iOS, MacBook, Windows, WedApp, Playstation 4 ve Xbox gibi tüm platformlarda geçerli olacak.”

Gelen olumlu mesajlara yanıt veren Morales şunları belirtti:

“Şimdi tasarım üzerinde çalışma zamanı. Birbirilerine karşı oynayan oyuncuların sadece oyun oynayarak MIOTA kazanabilecekleri bir sistem mümkün. İleride IOTA tabanlı stream servislerini de ekleyeceğiz.”

IOTA hakkında daha fazlası için Tıklayın

Kaynak

İlgili Haberler

Altcoinler Bitcoin’den bağımsızlığını ilan edebilir mi?

Coin Ajans

“Tarihi Düşükler” Diyen Analist, Ripple’ın Kabusu Olacak Seviyeleri Açıkladı!

Coin Ajans

Bu Ponzi Dolandırıcılığı Şimdi En Çok ETH’ye Sahip Olan İlk 10 Hesap İçerisinde

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası