CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Ünlü analist açıkladı: “Bu altcoin’in ilk yatırımcıları milyoner olabilir!”

kripto para haber coinajans

Kripto Para Haber – Kripto trader’ı ve analist Ben Armstrong, Ethereum tabanlı bir altcoin’in erken yatırımcılarını milyonere dönüştürme potansiyeline sahip olduğunu söylüyor.

Yeni bir videoda Armstrong, 442.000 YouTube abonesine, sektör hızlı büyüme belirtileri göstermeye devam ederken merkezsiz değişimleri (DEX’ler) yakından izlediğini söylüyor.

DEX’lere olan talep katlanarak artıyor, DEX işlem hacmi 2020’nin ortasında %70 oranında artarak yakın zamanda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,52 milyar dolara ulaştı.

Armstrong: “Injective Protocol (INJ) dikkat çekiyor”

DEX’ler, kullanıcıların bir aracı yardımı olmadan izinsiz ve merkezsiz bir şekilde birbirleri arasında token ticareti yapmalarına izin veriyor. Armstrong, Injective Protocol’ün (INJ), merkezsiz finansmanın (DeFi) gerçek potansiyelini ortaya çıkarmaya yardımcı olduğuna inandığını söylüyor.

“Binance tarafından desteklenen Injective Protocol, zincirler arası türev alım satımına izin veren, tamamen merkezsiz bir ikinci katman protokolüdür. Injective Protocol, hız, güvenlik ve likiditeye odaklanarak bir DEX üzerindeki merkezi bir borsanın tüm özelliklerini sağlamayı amaçlamaktadır. “

Armstrong, kullanıcıların birden çok blok zincirinde çok çeşitli kripto varlıklarının ticaretini yapmasını sağlayan platformun birlikte çalışabilirlik özelliğinden beslenen, prokolün artan DEX talebinden yararlanmaya hazır olduğunu vurguluyor.

“100 dolara yürüyebilir”

Kripto analisti, Injective Protocol’ün yerel tokeni INJ’e gelince, bunun ağda birden fazla amaca hizmet ettiğini söylüyor.

“INJ tokenleri, INJ’de ödenen stake etme ödüllerini almak için stake edilir. Stake INJ tokenleri de oylama ve yönetişime katılmak için kullanılır. Teklifleri sunmanız ve onlara oy vermeniz de gerekiyor. Bir kullanıcı ne kadar çok INJ tokeni tutarsa, yönetim tablosundaki sesi o kadar büyük olur.

Fiyat potansiyeli açısından Armstrong, birlikte çalışabilir yeni nesil DEX’in 16 dolarlık mevcut fiyatından %525 oranında fırlayabileceğine ve 100 dolara ulaşabileceğine inanıyor.

dailyhodl


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Binance trafiği yüzde 60 arttı ve bakın neler oldu?

Samsung, kripto para kaybında yardıma koşacak

Poloniex USDC için yüzde 65 faiz veriyor – Bir bit yeniği mi var?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası