CoinAjans.com
Bitcoin Bitcoin Haberleri

Ünlü analist Bitcoin boğasının biteceği, altcoin sezonun başlayacağı tarihi açıkladı! TAKİP ET

bitcoin haberleri coinajans.com

Popüler bir kripto para analisti, Bitcoin boğa koşusunun biteceği ve altcoin sezonun başlayacağı tarihe dair tüm ayrıntıları paylaştı!

Altcoin sezonu ne zaman?

Popüler bir kripto para analisti, altcoinler için volatil bir 4. çeyrek öngörüyor ancak Ethereum‘un Bitcoin karşısında büyük bir boğa koşu başlatarak, bu döngüyü sona erdireceğini iddia ediyor.

Kripto stratejisti Michaël van de Poppe, Twitter’da 443,3000 takipçisine, Ethereum’un önümüzdeki aylarda Bitcoin partisinde (ETHBTC) %200’lük bir ralli yapabileceğini söyledi.

Bununla birlikte, aralık ayına kadar BTC’nin piyasa hakimiyetinin altcoinleri gölgede bırakmaya devam edeceği konusunda takipçilerini uyarıyor. Analiste göre aralık, tarihsel olarak da Bitcoin’den ziyade altcoin satın almak için daha uygun bir ay.

“Aralık, genellikle altcoin satın almak için en iyi dönemdir.

Tarih yeniden kendini tekrar ederse, ATH (tüm zamanların en yüksek seviyesi) bölgesine doğru ETHBTC’de %200’lük bir boğa koşu görebiliriz. Ancak önce, Bitcoin yükselirken daha ağır bir düzeltme gelebilir.”

Ünlü analist Bitcoin boğasının biteceği, altcoin sezonun başlayacağı tarihi açıkladı!

İlgili: Altcoin sezonu şimdi mi? Aralık’ta mı?; 2 fenomen kapışıyor

Van de Poppe, altcoinlerde kısa vadede düşüş eğilimi beklese de dijital varlıkların nihayetinde Bitcoin’in izinden gideceğine inanıyor.

“Altcoin piyasasında hala çok fazla güç işareti görmüyoruz. Bu yüzden, şu an altlarda beklemek için doğru zaman değil ve burada paylaştığım senaryoya göre, önümüzdeki haftalarda Bitcoin’in hala yükselişine devam edeceğini tahmin ediyorum.

70.000 dolarlık yeni ATH bölgesini büyük olasılıkla bir ay içinde test edecek. Yeni ATH bölgesini test etmeden ve tüm bu boğa döngüsünü sonlandırmadan önce, son bir düzeltme hamlesi yaparak, 59.405$-61.213$ aralığını yeniden test edeceğiz. ”

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Çinli Yatırımcılar 2019’da Ülke Dışına 11.4 Milyar Dolar Para Çıkardılar

Coin Ajans

Şant Manukyan’dan Bitcoin Halving Uyarısı

Coin Ajans

Bloomberg stratejisti: “ABD’den gelecek bu veri Bitcoin’i olağanüstü artırabilir” TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası