CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Ünlü Analist: Bitcoin Fiyatı 2020’yi Bu Seviyelerde Kapatacak!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin (BTC) boğa trendinde ticaret yapmaya devam ederken, uzmanlar BTC’nin yıl sonunda 20.000 dolara ulaşmasının mümkün olabileceğine inanıyor. Son aylarda Bitcoin neredeyse haftalık bazda yükseliyor. Bu, tüm pazarın lider kripto para biriminin geleceği konusunda kesinlikle yükselişe geçmesine izin verdi. 

Popüler analist, Bitcoin’in 2020’de 20.000 doları aşabileceğine inanıyor

Kısa süre önce Bitcoin Ocak 2018’den bu yana ilk kez 18.500 dolara ulaştı. Ancak dakikalar içinde hızla 17.200 dolara düştü. Mercuryo.io’nun kurucu ortağı ve COO’su Greg Waisman’a göre, bu seviyelerde bir düzeltme beklemek mantıklıydı. Buna ek olarak Greg Waisman, Bitcoin’in ileride daha uzun süreli bir düzeltme yaşamasının mümkün olabileceğini düşünüyor. 

Düzeltici hareket iki hafta kadar sürebilir ve ardından bir sonraki yükseliş dalgası 20.000 dolar seviyesini hedefleyerek onu takip edebilir. Ancak, güçlendirilmiş 18.200 dolarlık direnç seviyesi, ikinci seferde daha büyük bir engel oluşturabilir ve BTC/USD paritesini bunun ötesine taşımak için trader’lardan daha fazla satın alma çabası ve zaman gerektirebilir.

CoinMarketCap’e göre, Bitcoin şu anda 18.090 dolar civarında işlem görüyor ve 335,5 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Son 24 saatte Bitcoin yüzde 1,5 oranında arttı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Bitcoin’in düzeltme yapmadan yükselmesi ani düşüş riski de içeriyor

Coin Ajans

SEC Üyesi: Bu Altcoin’ler “Menkul Kıymet” Olarak Sınıflandırılabilir!

En az 1 BTC barındıran kaç Bitcoin cüzdanı olduğu açıklandı

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası