CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Ünlü analist Bitcoin yatırımcılarını uyardı: “Yeni çöküş geliyor ama…”

bitcoin haberleri coinajans.com

Bir kripto analisti, Bitcoin fiyatının önümüzdeki haftalarda 4.000 doların altına düşeceğini söyledi.

Tanınmış kripto para analisti Fil₿ Fil₿’e göre, Bitcoin fiyatının önümüzdeki haftalarda olumlu bir ivme kazanmadan önce 3.800 dolara düşmesi bekleniyor. Kripto analistine göre BTC, bu ayın başlarında gördüğü kritik seviyeyi bir kez daha test edecek.

Kripto analisti, Bitcoin’in yükselen bir çift dip oluşturduğunu gösteren bir grafik yayınladı. Grafiğe göre kripto para, önümüzdeki birkaç hafta içinde, bu ayın ikinci haftasında gördüğü dipleri bir kez daha görecek. Ancak bu modelin son altı ay boyunca iki kez daha görüldüğünü ve yeni zirvelere yol açtığını belirtmekte fayda var.

Önde gelen kripto para biriminin fiyatı, her iki yönde de büyük dalgalanmalara tanık olduğu son birkaç haftadır değişken bir seyir izliyor. BTC fiyatının son altı yıldır bu kadar değişken olmadığını belirtmek gerek.

Ünlü analiste göre BTC’nin önümüzdeki haftalarda göreceği sert düşüşün bir diğer sebebi ise kripto paranın hâlâ geleneksel pazarlarla birlikte hareket ediyor olması. Dünyanın dört bir yanındaki finans piyasaları, koronavirüs salgını ve çeşitli ülkelerdeki sokağa çıkma yasakları nedeniyle çöktü.

coinnounce

Binance, Coinmarketcap’i satın alıyor! Fiyat, endişeler ve daha fazlası


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Ethereum Bu Kilit Metrikte Bitcoin’i Yakaladı!

Coin Ajans

Fidelitas altcoin baharına mı işaret etti?

Coin Ajans

Ünlü Stratejistten Bitcoin, Ethereum ve XRP İçin “Dip” Uyarısı

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası