CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Ünlü Analist, Satın Alacağı 3 Kripto Parayı ve Alım Seviyelerini Açıkladı!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Yeni yıla güçlü bir başlangıç ​​yaptıktan sonra Bitcoin ve altcoin’ler sert düştü. Ancak kısa süre önce BTC’nin 8 bin doları kırmasıyla tüm piyasa yeşil tahtaya taşındı. Bu karışık piyasa ortamında popüler bir analist ise satın alacağı kripto para birimlerini ve giriş seviyelerini açıkladı.

Bir dizi altcoin Bitcoin’den
daha iyi performans göstermeye devam ediyor

2020’ye güçlü bir başlangıç ​​yaptıktan sonra Ripple, Bitcoin’e (BTC) karşı kazancını keskin bir şekilde tersine çevirdi. O zamanlar, XRP önde gelen kripto para biriminden önemli ölçüde daha iyi performans gösterdi, şimdi ise 0,21 dolar civarında fiyatlandırılıyor. Bu hareket, genel olarak altcoin pazarı için daha geniş bir ivme kaybının ortasında gerçekleşti. Ayrıca lider altcoin Ethereum’da fiyatında ciddi erime gördü.

Bitcoin’in 8 bin doların üzerine taşınmasıyla karışık ticaret seanslarına sahne olan piyasa ortamında analist Josh Rager, Chainlink’in şu anki fiyatı olan 4,16 dolardan 3.00 dolara düşebileceğini düşündüğünü söyledi. Ayrıca analist Tezos’un ise 2,7 dolarlık seviyelerden 2.00 doların altına düşmesini bekliyor. Kripto kralı söz konusu olduğunda Josh Rager, 8.000 doların altında bir yerde alıcısı olacağını ekliyor:

Bitcoin için alım emrimi daha aşağıya çektim. BTC’de 8.000 dolar zaten düşük bir seviye fakat 7.000 dolarlık seviyeleri görebileceğini düşünüyorum. Ethereum ise Bitcoin düştüğü sürece kaybetmeye devam edecek. Bu nedenle BTC yükseliş görene kadar ETH’den alım yapmayabilirim. Ancak sıçrama fırsatlarını değerlendireceğim. LINK’in fiyatı 3 doların altına kaymayabilir  ancak Tezos’un 2 doların altına alım bölgeme geleceğine inanıyorum.

“Bitcoin CME Boşluğunu Doldurdu! İşte Sıradaki Seviyeler” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Bitcoin 20.000 Dolar Öncesi Son Kritik Engele Yaklaşıyor – İşte İzlenecek Seviyeler

Ünlü Rapçi: “Hater’lar 20.000 Dolardan Bitcoin Alacaklar!”

Coin Ajans

Bitcoin fiyatı için sırada ne var?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası