CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Ünlü Analist Uyardı: Bitcoin’de Bu Seviyeler Görülebilir

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin – Bitcoin bu sabah hafif bir geri çekilme yaşadı. Boğalar 16.000 $ civarında var olan muazzam satış baskısının üzerine çıkamadı.

Bugünün düşüş hareketi biraz yavaş oldu ve henüz kriptoyu herhangi bir önemli seviyenin altına zorlamadı.

Bir trader şimdi kripto para birimi hakkında biraz acımasız bir görünüm sunuyor ve büyük kayıplar vermeden önce bir dürtünün daha da yükselişi görmesini beklediğini belirtti.

Özellikle BTC ivmesini kaybetmeden ve 12.000 $’lık bölgeye düşmeden önce 17.000 $’a doğru bir hareket arıyor.

Bitcoin ve tüm kripto piyasası ivmesini sürdürmek için mücadele ediyor. Ethereum 450 doların üzerinde kalırken BTC 16.000 doları kırmaya çalışıyor.

Bununla birlikte, eğilim açıkça alıcıların lehine işliyor ve yoğun bir satış olana kadar, bu sadece geçici bir düşüş gibi görünüyor.

Bununla birlikte, bir trader, kripto para birimi ivmesini kaybetmeden ve düşmeden önce 16.000-17.000 $’a doğru bir dürtü daha görmesini beklediğini belirterek, lider kripto için çok daha olumsuz bir görünüm sunuyor.

Bitcoin’de 12.000 Dolara Doğru Bir Hareket mi Olacak?

Bitcoin, şu anki fiyatı olan 15.350 $ seviyesinde işlem görüyor. Bu, son 16.000 $’lık en yüksek seviyesinden kayda değer bir düşüşe işaret ediyor, ancak satış baskısı oldukça hafifledi.

Ayılar BTC’yi 15.000 $’ın altına zorlamadıkça, bu düşüşün ardından büyük bir yükselişin gelmesi ve muhtemelen 16.000 $’ın üzerindeki yeni yıllık en yüksek seviyelere doğru bir hareketin tetiklenmesine yardımcı olması gibi güçlü bir olasılık var.

Bir trader, Bitcoin’in fiyat hareketine ilişkin düşüncelerini paylaşırken, kısa vadede 12.000 dolara doğru bir hareket izlediğini açıkladı.

Bu hamle gerçekleşmeden önce, BTC’nin önce 17.000 $ ‘a yükselmesini bekliyor.

Bitcoin

Önümüzdeki birkaç gün, Bitcoin’in orta vadeli görünümüne dair içgörüler sağlamalı, çünkü herhangi bir olumsuzluk kripto para biriminin teknik görünümüne darbe vurabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Bitcoin yarılanması ne zaman? 2020 Mayıs mı yoksa…

Coin Ajans

Tüm BTC transferlerinin yüzde 88’i yüksek işlem ücretleri ile gerçekleşti

ABD Borsaları 1933’ten Beri En İyi Performansını Sergiledi! Bitcoin ve Altcoin’ler Nasıl Şekillenecek?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası