CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Ünlü Analistler: Bitcoin Bu Seviyeyi Tutmalı! Yoksa…

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Ünlü analistlere göre Bitcoin (BTC) fiyatı, bir önemli seviyeyi tutamazsa başka bir “büyük düşüş” kaydedebilir.

Bitcoin bir kez daha 6.000 doların altına düşerse, ayılar büyük bir zafer kazanabilir!

Kripto para piyasası, boğalar ve ayılar kontrol üzerinde savaşmaya devam ettikçe birçok kararsızlık görmeye devam ediyor. Ancak, Bitcoin bir kez daha 6.000 doların altına düşerse, ayılar büyük bir zafer kazanabilir. Ünlü analist ve trader Big Cheds kısa bir süre önce boğaların 6.000 dolar seviyesini korumak için ‘çok çalıştığını’ tweetledi. En büyük kripto para şu anda basın zamanında 6.340 dolardan el değiştiriyor. 

Ayılar kısa süre önce birçok kez fiyatı düşürmeyi başardı, ancak henüz direksiyonun arkasına geçemediler. BTC fiyatı bir kez daha yukarıda belirtilen seviyenin altına düşerse, büyük olasılıkla düşüş trendine devam edecek. Bundan sonra, lider kripto paranın dar bir aralıkta kalması bekleniyor. Kriptokoin tarafından daha önce bildirildiği gibi, BTC 20 Mart’ta yaklaşık 7.000 dolara fırladı, ancak bu hamlenin ardından yüzde 20’lik bir gerileme onu izledi. 

Bitcoin (BTC) fiyatı ne durumda?

Lider kripto para birimi Bitcoin, yazım sırasında yüzde 3 oranında artışla 6.340 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto paraların amiral gemisi şu anda 115,9 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bitcoin yazım sırasında piyasa değeriyle 41,8 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “Bitcoin Tahminleri Tutan Analiste Göre, Ethereum Yakında Bu Seviyeleri Görebilir!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Gizemli Balina, Bu Seviyelerde Bitcoin’e Devasa Satış Duvarları Ördü!

Dünyanın İlk Bitcoin ETF’si Piyasaya Sürülüyor! İşte Detaylar…

“Piyasa Devleri Geliyor”: İşte Yatırım Efsanesinden Altın ve Bitcoin Tahmini

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası