CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Ünlü analistten korkunç XRP tahmini

kripto para haber coinajans

Kripto para piyasaları muazzam bir oynaklık yaşıyor. Özellikle 2019’un en kötü performans gösteren kripto para birimlerinden biri olan XRP’nin yatırımcıları, son hareketlenmeden ötürü heyecanlanmaya başladı. Ancak analist görüşleri pek olumlu değil.

Analistler, XRP’nin yakın vadede önemli ölçüde düşebileceğine dikkat çekiyor. Bir analist potansiyel olumsuz hedefi 0,08 dolar olarak belirledi.

Twitter’daki popüler kripto para birimi analisti Jonny Moe, son paylaşımlarından birinde aşağıda görülen bir grafiğe işaret ederek, XRP’nin şu anki fiyat seviyelerinden 0,08 dolar civarında güçlü bir destek bulana kadar %67 oranında düşebileceğini ifade etti.

Bu tür bir hareket XRP için yıkıcı olabilir ve büyük olasılıkla yalnızca toplu kripto piyasalarındaki büyük zayıflığın bir sonucu olarak ortaya çıkabilir.

Bitcoin yakın vadede daha aşağı yönlü bir durum görürse ve temel destek seviyelerinin sırasıyla 7.000 dolar ve 6.500 dolar seviyelerinde kırılması durumunda, XRP gibi büyük altcoinler üzerinde ciddi bir etkisi olabilir.

ethereumworldnews


Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Binance XRP ve Ethereum için fiat para çiftleri ekliyor

Coin Ajans

DeFi tokenleri ateşledi Ethereum 2020 zirvesine uçtu TAKİP ET

Türkiye’nin dijital parası: Tüm bilinenler, görüşler, muhalefet yorumları ve daha fazlası

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası