CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Ünlü Ekonomist İddialı: İnanıyorum, Ethereum Bitcoin’i Geçecek!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Hedge fonu yatırımcısı ve Real Vision CEO’su Raoul Pal, Ethereum’un piyasa değerinin uzun vadede Bitcoin’inkini geçecek şekilde büyüyeceğini söylüyor.

Raoul Pal: Ethereum’un piyasa değeri uzun vadede Bitcoin’inkini geçecek!

The Pomp Podcast’inde Anthony Pompliano ile yaptığı röportajda makro yatırımcı Raoul Pal, önemli açıklamalarda bulunuyor. Raoul Pal, Bitcoin‘i hala bir değer deposu olarak tercih etse de Ethereum’un platforma katılan insan ve parasal enerji miktarı nedeniyle çok fazla potansiyele sahip olduğunu söylüyor. Raoul Pal konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Benim için Bitcoin bu saf teminattır. Mükemmel. Şimdi, herkesin Lightning katmanını ve diğer tüm şeyleri üstüne inşa edip etmediğine bakın. Tonlarca Bitcoin sahibiyim. Ama Ethereum alanına giren entelektüel sermaye miktarını görüyorum ve bundan gerçekten çok büyük bir şeyin çıkma ihtimali olduğunu düşünüyorum. Ve bu yüzden, onu bir platform olarak düşünüyorum. Ancak bir platform üzerine inşa edilen çok sayıda şey görürsem, o zaman bu bahislerden birinin karşılığını verme olasılığı çok büyük. Diyelim ki DeFi (merkezi olmayan finans) orada sona eriyor ve bu gerçek bir şey haline geliyor. Her ne olursa olsun, kim bilir? Fikri mülkiyet hakları olabilir. Bilmiyorum, umrumda değil. Mesele şu ki Ethereum’un Bitcoin’den daha büyük bir piyasa değerine sahip olma ihtimali var.

Çünkü, bir varlığa karşı bir platformun doğası gereği olur… Altın, sahip olduğumuz en saf paradır. Ve bu 10 trilyon dolarlık bir varlık. Döviz piyasaları günde 4 trilyon dolar ticaret yapıyor ve hiçbir şekilde aynı şekil veya formda değiller ama daha büyük bir platform. Çünkü daha fazla insan kullanıyor. Yani genel olarak döviz piyasası daha değerli. Bu yüzden bunu sadece bu terimlerle düşünüyorum. Yine ona bakmanın çok makro bir yolu, teknolojiler ile kimin neye inandığıyla ilgilenmiyor, kaç kripto parayı ölçebilirsin ona bakıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Ad

Ünlü Ekonomist İddialı: İnanıyorum, Ethereum Bitcoin’i Geçecek! 6

Coinbench.com

Gather all the information you need at one page: read official updates first, save news, track prices.

Start now

İlgili Haberler

Petrol, Altın ve Borsalarda Düşüş Sürüyor: Sırada Bitcoin ve Altcoin’ler mi Var?

Coin Ajans

Ünlü analist Bitcoin’in bu seviyenin altına düşmeyeceğini söylüyor – işte nedeni

Bitcoin yükselişi kısa vadede 8.500 dolara ulaşabilir mi?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası