CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Ünlü Grafikçi: Bitcoin Önümüzdeki Oturumlarda Bu Seviyeleri Görecek!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bağımsız bir yatırım danışmanlığı firması olan TradingShot’taki bir grafikçi, Bitcoin’in önümüzdeki oturumlarda 20.000 dolara geri dönebileceğini söylüyor.

TradingShot analisti: Bitcoin önümüzdeki oturumlarda 20.000 dolara geri dönebilir

Popüler bir TradingShot analisti, yeni analizinde lider kripto para birimi kısa vadeli bir destek eğilim çizgisini test ettikten sonra, BTC’de güçlü bir toparlanma hareketi beklediğini söyledi. Analiste göre trend çizgisi, “Yükselen Kanal” oluşumunun bir parçası olarak hizmet eder ve bir dizi daha yüksek zirveler ve daha yüksek dipler oluşturur. Analist, Bitcoin’in son hareketlerini izliyor ve tahminlerini doğruladığını vurguluyor.

Ünlü Grafikçi: Bitcoin Önümüzdeki Oturumlarda Bu Seviyeleri Görecek! 5
Kaynak: TradingView.com

Analist, bugün Yükselen Kanal’ın düşük trend çizgisini test ettikten sonra fiyatın beklenen şekilde geri çekilmesiyle, Bitcoin’in model içinde hareket ettiğini belirtiyor. TradingShot analisti şimdi Bitcoin’in 21.000 dolara yakın olan üst trend çizgisine doğru yükseldiğini vurguluyor. Ayrıca analiste göre, kanal desteği dört saatlik grafiğin 200 dönemlik hareketli ortalama dalgasıyla çakışıyor.  TradingShot analisti, bunun yatırımcıları trend çizgisinin alt seviyelerinde Bitcoin biriktirmeye teşvik edebileceğini belirtiyor.

TradingShot analisti: Bitcoin’in 16.000 dolara kayması da mümkün

Bu arada Bitcoin analisti, yükseliş görünümünü gölgede bırakabilecek yeni geliştirilmiş bir “Alçalan Kanal” modelini de tespit etti. Analiste göre, Alçalan Kanal ters bir baş ve omuz modelinin bir parçası olarak görünür. Analist, bu model nedeniyle BTC’nin 16.000 dolara kaymasının mümkün olduğunu da vurguluyor. Ancak analist, Yükselen Kanal’ın oynadığı senaryonun daha mümkün olduğunu belirtiyor. 16.000 dolara yakın dezavantajlı hedef, Bitcoin’in 50 günlük hareketli ortalama dalgasına denk geliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Ad

Ünlü Grafikçi: Bitcoin Önümüzdeki Oturumlarda Bu Seviyeleri Görecek! 8

Coinbench.com

Gather all the information you need at one page: read official updates first, save news, track prices.

Start now

İlgili Haberler

Bu G20 Ülkesinde Her 9 Kişiden Biri Bitcoin veya Altcoin Sahibi!

Coin Ajans

İki analistin Bitcoin tahminleri aynı noktada birleşti: BTC nereye gidiyor?

Dev Bitcoin Borsasından Sevindiren Türk Lirası Hamlesi!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası