CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Ünlü Milyarder: 2020’nin En Büyük Bitcoin Haberi Geldi!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Hayat sigortası devi Massachusetts Mutual Life Insurance (MassMutual), Bitcoin’e büyük yatırım yapıyor. Büyük sigorta şirketi, Bitcoin kurumsal yatırım çözümleri şirketi NYDIG’de azınlık hissesi alıyor. Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, MassMutual’ın yatırımlarının 2020’nin en büyük Bitcoin haberi olabileceğini söyledi.

Mike Novogratz: MassMutual’ın yatırımları 2020’nin en büyük Bitcoin haberi!

Wall Street Jorunal, büyük sigorta şirketi Massachusetts Mutual Life Insurance’ın 100 milyon dolar değerinde Bitcoin satın aldığını bildirdi. Satın alım işlemi, yönetimi altında yaklaşık 2,3 milyar dolarlık Bitcoin ve kripto para bulunan New York merkezli bir fon yönetim şirketi olan NYDIG aracılığıyla yapıldı. Ayrıca Massachusetts Mutual Life Insurance, NYDIG’de 5 milyon dolarlık hisse de aldı.

Ünlü Milyarder: 2020’nin En Büyük Bitcoin Haberi Geldi! 5

Bitcoin boğası ve Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, 156.000 Twitter takipçisine, Bitcoin’in kurumsal olarak benimsenmesinin arttığı bir yılda MassMutual’ın yatırımlarının 2020’nin en büyük Bitcoin haberi olabileceğini söyledi. MassMutual’ın baş yatırım sorumlusu Tim Corbett, yatırımların firma portföyünün çok önemli bir parçası olduğuna inanıyor. Ayrıca Tim Corbett,  Bitcoin’in portföylerine eklenmesinin “MassMutual’ın politika sahiplerine uzun vadeli değer sağlamasına yardımcı olacağını” söylüyor. 

Ross Stevens: MassMutual’ın yatırımı Bitcoin topluluğuna ilham verecek

Tim Corbett, şirketin üyelerine değer katmak için başka çeşitli ve yenilikçi yollar aramayı dört gözle beklediğini söylüyor. NYDIG kurucusu Ross Stevens da anlaşma hakkında olumlu bir görüşe sahip. Ross Stevens, MassMutual’ın yatırımının Bitcoin topluluğuna büyük ölçüde ilham vereceğini ve kurumsal yatırımcılarla çekişmeye devam ederken en iyi kripto para birimini destekleyeceğini tahmin ediyor. Ross Stevens konuya yönelik şunları söylüyor:

Bitcoin, ilişkisiz bir risk primi ile asimptotik olarak basılamayan sağlam para ve uygulamamızın temel taşıdır. NYDIG’in Bitcoin’in yolculuğunun bir sonraki ayağını desteklemesine yardımcı olmak için MassMutual’dan daha iyi bir şirket ile çalışmayı hayal edemezdim. Politika sahiplerine ve ailelerine emniyet, güvenlik ve sorumlu inovasyon sağlamaya sürekli odaklanması… Bu gelişme, Bitcoin ve kripto para topluluğuna ilham verecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Ad

Ünlü Milyarder: 2020’nin En Büyük Bitcoin Haberi Geldi! 8

Coinbench.com

Gather all the information you need at one page: read official updates first, save news, track prices.

Start now

İlgili Haberler

Popüler risk sermayedarından ses getirecek 2020 Bitcoin tahmini

Coin Ajans

Bu Bitcoin fiyat indikatörü artık çalışmıyor: Analist PlanB

Coin Ajans

Bitcoin’in koruyucu meleğinden şok BTC yorumu! TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası