CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Ünlü Milyarder Bitcoin ve Piyasanın Son Durumunu Değerlendirdi: Kitlesel Baskı Yaklaşıyor!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Girişim kapitalisti ve milyarder yatırımcı Tim Draper, kitlesel benimsenmenin Bitcoin (BTC) ve piyasanın ana itici gücü olacağına inanıyor.

Tim Draper: Kitlesel benimsenme Bitcoin ve piyasanın ana itici gücü olacak

Ana akım kabulü, şimdiye kadar Bitcoin için bir tutunma noktası oldu, ancak girişim kapitalisti Tim Draper  birşeylerin değişmek üzere olduğuna inanıyor. Amerikalı milyarder geçtiğimiz günlerde Bloomberg’e Bitcoin’in benimsenmesinin artmasını beklediğini söyledi. Çünkü Tim Draper’a göre, BTC hükümet destekli alternatiflerine kıyasla daha iyi bir para birimi. Ünlü milyarder konuya yönelik açıklamalarına şunları ekledi:

Bitcoin’in benimsenmesi yayılacak, çünkü Bitcoin hükümetlere ve siyasi kaprislere bağlı fiat para birimlerinden daha iyi bir para birimidir.

BTC 2015 yılında 200 dolara düştüğünde Tim Draper çok büyük bir kayıp yaşadı. Bununla birlikte ünlü yatırımcı, 2016-2017 boğa piyasasının zirvesi sırasında en iyi kripto para birimi yaklaşık 20.000 dolara ulaştığında büyük kârını aldı.  Vizyon sahibi yatırımcı şu anda ne kadar BTC’ye sahip olduğunu açıklamıyor, ancak “çok” fazla BTC’si olduğu düşünülüyor.  

Milyarder yatırımcı: Bitcoin halving dışında başka bir büyük katalizöre sahip

Bitcoin kravatına sahip milyarder, BTC’nin her boğanın rüyası olan 250.000 dolara 2023 yılında çarpabileceğine inanmaya devam ediyor. Sadece beş gün içinde gerçekleşmesi beklenen halving hakkındaki anlatılar piyasayı şekillendiriyor. 

Ünlü Milyarder Bitcoin ve Piyasanın Son Durumunu Değerlendirdi: Kitlesel Baskı Yaklaşıyor! 3

KR1 yatırımcısı George McDonaugh, yatırımcıların “biraz heyecanlandıkları” için suçlanamayacaklarını belirtiyor, ancak Tim Draper’ın öngörüsünün en ilgi çekici kısmı, hikayenin arz tarafına dayanmamasıdır. Daha önce bildirdiği gibi Tim Draper, BTC’nin döviz piyasasından yüzde beş pay almasını bekliyor. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Kripto topluluğu Elon Musk’ın Doge tweetlerinden kaygı duyuyor: “Ciddi zararlar veriyor”

Piyasanın Gözde Trader’ı Bitcoin’in Hedeflediği Seviyeleri Adım Adım Açıkladı!

JPMorgan uzun vadeli Bitcoin tahmini heyecanlandırdı

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası