CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Ünlü Milyarder Kripto Para Portföyünü Açıkladı!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – 17 Eylül tarihli bir tweet’te Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, bahsini hangi kripto para birimlerine oynadığını açıkladı.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde Bitcoin (BTC), kripto para birimi portföyünün en büyük bölümünü (%87’sini) oluşturuyor. Ardından Ethereum (%10) ve merkezi olmayan finans (DeFi) projelerinin token’ları (%3) geliyor.

Novogratz, DeFi konusunda uyarıyor

Novogratz, kriptoda Bitcoin dışında her şeyin “dev bir sandbox” olduğunu yineliyor. Ancak yavaştan girmeye değer bazı “büyüleyici” projeler olduğuna inanıyor.

Bu ayın başlarında DeFi alanını “spekülatif bir çılgınlık” olarak nitelendirirken, bir Bloomberg röportajında bu sektör nişini Tesla’nın hisseleriyle karşılaştırdı:

“Gerçekten harika şeyler yapan yeni projeler var ama o kadar hızlı bir likidite artışıyla karşılaşıyorlar ki, piyasalar hiç görmediğim bir hızla değişiyor.”

Özellikle bu, hem teknoloji hisselerinde hem de kriptoda büyük bir düzeltmenin eşiğinde gerçekleşti. Bu durum da Novogratz’ın endişelerinin yersiz olmadığı anlamına geliyor. Haziran 2019’da milyarder, DeFi projelerinin ifade edilmeyen riskleri dobra dobra açıklayan Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin’i övmüştü.

Bitcoin kalıcı

Novogratz’ın Bitcoin’e olan güveni hiç azalmamış gibi görünüyor. Novogratz’a göre hem Bitcoin hem de Ethereum “kalıcı varlıklar”.

Bununla birlikte, yüksek volatilite nedeniyle yatırımcıların altından “çok daha az” Bitcoin’i olması gerektiğini söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Eski Goldman Sachs Yöneticisi, Bitcoin’de Yeni Zirve İçin Tarih Verdi!

Coin Ajans

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist, Son BTC Tahminlerinin Dayanağını Açıkladı

Düşüşe aldırmayın – Bitcoin uzun vadeli görünümünde bozulma yok

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası