CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Ünlü pop yıldızının milyonlarca hayranı VeChain’den faydalanacak

kripto para haber coinajans

Çin’de milyonlarca hayranı olan pop yıldızı Hua Chenyu için sınırlı sayıda ve özel bir küçük heykel üretildi. Küçük heykelin orijinalliğini ise hayranlarına VeChain’in teknolojisi kanıtlayacak.

Son dönemin yükselen yıldızı VeChain, Çin’den dünyaya sesini duyurmaya devam ediyor. Tedarik zincirleri için çok önemli teknolojiler sağlayan Singapur merkezli VeChain son olarak Çin’de yaptığı anlaşmayla kendisini göstermeyi sürdürüyor.

Milyonlarca kişi VeChainThor blok zincirine

Mayıs ayı sonunda Mars Space Station adlı bir Çinli şirket Hua Chenyu’nun 20 bin özel üretim küçük heykelini sattı. Sınırlı üretimi kanıtlayan özellik ise VeChain blok zincirindeki bir NFC çipi ile doğrulanıyor. Böylece, Çin pop yıldızının 36 milyondan fazla hayranı, en azından dolaylı olarak VeChain’in blok zinciri teknolojisi ile temasa geçiyor.

Ünlülerle çalışan bir moda, sanat ve kültür platformu olan Mars Uzay İstasyonu şirketi her oyuncağa ayrı bir dijital tanımlayıcı yerleştirdi. Şirketin, heykel oyuncakları ürettiği SNKr firması orijinalliği kanıtlamak için VeChain teknolojisini kullanıyor.

Ünlü pop yıldızının milyonlarca hayranı VeChain’den faydalanacak 2

Çinli hayranlar çılgın gibi video paylaşıyor

Fiyatı 130 dolar olan oyuncağın içindeki çip, heykelin kopyalanmasına karşı bir koruma görevi üstleniyor. Oyuncak kısa sürede ülkede büyük ses getirdi, internet ortamında ise Hua Chenyu’nun kedisi viral oldu. Çin’in Facebook’u olarak görülen Weibo’da milyonlarca kişi evlerindeki kedinin resimlerini ve videolarını paylaşmaya başladılar. Konunun hashtag’i 16 milyondan fazla yorum aldı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Binance’e giden trafik zirveye ulaştı – site bakıma alındı

İngiltere merkez bankası başkanı: Bugünün kripto para birimleri uzun vadede başarısız olmaya mahkum

Bitcoin ve Ethereum ‘Yok Edilebilir’ Mi? Coinbase Yöneticisi Yanıtladı!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası