CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Ünlü Şirket, Kısa Vadeli Bitcoin, Ripple, Ethereum ve Chainlink Tahminlerini Açıkladı!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Ünlü kripto analiz firması Santiment, Bitcoin, Ripple ve Ethereum yatırımcılarını uyarıyor. Şirkete göre, fiyatlar aşırı yükseldi ve bir düşüş yakında olabilir. Ancak Santiment, popüler altcoin Chainlink’te yeni bir ralli bekliyor.

Santiment: Bitcoin, Ripple ve Ethereum’da biraz düşüş olabilir

Ünlü kripto analiz firması Santiment, lider kripto para birimi Bitcoin’in kısa vadeli yörüngesi hakkında coşkulu Bitcoin yatırımcılarını uyarıyor. Yeni bir piyasa raporunda firma, duyarlılıkta bir zirve ve 19.000 dolar seviyesinin üzerindeki ralli sonrasında Bitcoin’de kesin bir düşüş yaşandığını söylüyor. Santiment, BTC yatırımcı ve trader’ları arasındaki duyarlılığın şu anda hala oldukça olumlu olduğu gerçeği göz önüne alındığında bir tersine dönme olasılığı olduğunu söylüyor.

Ünlü Şirket, Kısa Vadeli Bitcoin, Ripple, Ethereum ve Chainlink Tahminlerini Açıkladı! 4
Kaynak: Santiment

Santiment,  bunun tarihe dayalı olarak emin bir şekilde düşüş bölgesi olduğunu düşünüyor. Son altcoin patlamasından sonra Santiment , şimdi hem XRP hem de Ethereum’da biraz düşüş bekliyor. Firma, yatırımcıların olumlu duyarlılığın artmasının ardından XRP’nin yakın vadede yerel zirveye ulaşmasını beklemeleri gerektiğini söylüyor. Ünlü kripto analiz firması Santiment konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Genel olarak, olumlu taraftaki bu büyük duyarlılık artışları nihai yerel zirveye yol açar. Ve piyasa değerine göre 3 numaralı kripto varlığı etrafında meydana gelen coşkuyu etkisiz hale getirmek için, bunun yakın gelecekte gerçekleşme ihtimali yüksek.

Santiment: Popüler altcoin Chainlink’te yeni bir ralliyi beslemek için olumlu duygular var

Santiment, Ethereum’un ağ adres aktivitesinin ETH fiyatıyla uyumlu bir şekilde hızlanmadığını söylüyor. Şirkete göre, bu durum kripto paranın 600 doların üzerine çıkmasının ardından kesin bir düşüşün sinyalini veriyor. Firma, yatırımcıların kripto borsalarındaki ETH arzına dikkat etmelerini tavsiye ediyor.


Ünlü Şirket, Kısa Vadeli Bitcoin, Ripple, Ethereum ve Chainlink Tahminlerini Açıkladı! 5

Twitter’da Chainlink’i çevreleyen duygular son birkaç hafta içinde olumluya döndü, ancak ezici bir farkla değil. Sosyal medyada çok fazla ilgi toplayan ETH tabanlı proje için yerel zirvelere yol açan bazı vahşi dalgalanmalar var.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Kaybolan Bitcoin cüzdanından Bitcoinleri nasıl kurtarırım?

Coin Ajans

Binance’de İlginç Şeyler Oluyor: Satış Duvarı Tespit Edildi! İşte Bizi Bekleyenler…

Coin Ajans

“Kimse Bitcoin’i Yasaklamayacak”: ABD Düzenleyicisi Söylentilere Nokta Koydu

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası