CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Ünlü Yöneticiden Bitcoin ve Ethereum Tahminleri: Yakında Bu Seviyeler!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bazı analist ve uzmanlara göre, konsolide olan Ethereum (ETH) yükselişine devam edebilir. CEX.IO’nun İcra Direktörü Konstantin Anissimov’a göre, akıllı sözleşme liderinin yükseliş hareketini sürdürmesini beklemek mantıklı. Bu tahmin, Ethereum ve Bitcoin’in (BTC) yatay işlem gördüğü birkaç haftadan sonra geliyor. Buna ek olarak Konstantin Anissimov, Bitcoin’in “2021’in en kazançlı varlığı” olabileceğine inanıyor.

Ünlü yönetici: Ethereum (ETH) yükseliş hareketine devam edebilir

Uzmanlar, Ethereum‘un gelecekte daha fazla yükseleceğine inanıyor. Ethereum, şu anki fiyatıyla tüm zamanların en yüksek seviyesinde uzakta. Analistler, merakla beklenen Ethereum 2.0 lansmanının büyük bir ralliyi tetikleyeceğine inanıyor. Yeni bir röportajda İcra Direktörü Konstantin Anissimov, Ethereum’un Kasım ayındaki performansını analiz etti. 

Ünlü Yöneticiden Bitcoin ve Ethereum Tahminleri: Yakında Bu Seviyeler! 4
ETH/USD fiyat grafiği

Konstantin Anissimov’a göre, Kasım ayı ETH’nin 0,618 Fibonacci seviyesini 389 dolardan açtığını ve ardından 50 günlük SMA’yı 371 dolardan test ettiğini gösterdi. Ancak lider altcoin, Kasım ayının sonunda token başına 622 dolara kadar yükseldi. Kasım ayında kripto para biriminin yaşadığı kazançlar düzeltildi. ETH, 25-26 Kasım arasında tüm kripto piyasası ile birlikte düştü. Ancak lider altcoin, önceki seviyelerinden hızla toparlandı ve ayı 615 dolar civarında kapatmayı başardı. Ethereum hakkında Konstantin Anissimov şunları söyledi:

ETH/USD paritesi şu anki fiyatıyla tüm zamanların en yüksek seviyesinden oldukça uzakta. Akıllı sözleşme liderinin yükseliş hareketine devam etmesini beklemek makul olabilir. Bununla birlikte Ethereum’a yatırım yaparken dikkatli olunmalı, çünkü 2020’de Bitcoin için geçerli olan kurumsal talepten memnun değil ve daha çok piyasa manipülasyonlarına maruz kalıyor.

Konstantin Anissimov: Bitcoin “2021 için en kazançlı varlık” haline gelebilir

Konstantin Anissimov, aynı zamanda Ethereum 2.0 ve resmi lansmanından bahsetti. Ünlü yönetici, sonunda bu gelişmenin Ethereum piyasasını olumlu etkileyeceğini belirtiyor. Ethereum’un aksine Bitcoin, tüm zamanların en yüksek seviyesine çok yakın işlem gördü. Konstantin Anissimov’a göre, hala COVID-19 salgınının etkisi altında olduğumuzu göz önünde bulundurursak, Bitcoin “2021 için en kazançlı varlık” haline gelebilir. 


Ünlü Yöneticiden Bitcoin ve Ethereum Tahminleri: Yakında Bu Seviyeler! 5

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Bitcoin DeFi Alanında Neden Varlık Göstermiyor?

3 Yıllık Ayı Piyasası Sonlandı: Bitcoin ve Altın Arasındaki Korelasyon Bozuluyor mu?

50 bin kişinin katıldığı ankette Bitcoin fiyat tahmini TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası