CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Ünlü yöneticiden şaşırtan Bitcoin açıklaması

bitcoin haberleri coinajans.com

Kripto Para haber – Guggenheim’dan Scott Minerd, Bitcoin’in yatırımcı tabanının yeterince büyük ve yeterince derin olmadığını iddia ediyor.

Bloomberg ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Guggenheim’dan Scott Minerd, 30.000 $’ın Bitcoin için sürdürülebilir olmadığından bir kez daha bahsetti.

Kısa vadede en büyük kripto para birimi için böyle bir fiyat etiketini desteklemek için kurumsal talebin çok zayıf olduğuna inanıyor.

Şu anda, 35.000 $’lık bir fiyatı veya hatta 30.000 $’lık bir fiyatı destekleyecek kurumsal talebin gerçekliği bulunmuyor.

Bitcoin’in yatırımcı tabanı yeterince büyük değil

Minerd, firmasının Bitcoin’i yıllardır takip ettiğini, ancak varlığın piyasa değeri çok küçük olduğu için içeri girmek istemediğini de sözlerine ekledi.

Aralık ayında, lider kripto para biriminin 400.000 $’a kadar çıkabileceğini ve en ateşli kripto boğalarına paralarının karşılığını verebileceğini iddia ederek aşırı iyimser tahminini dile getirdi.

Ancak bir aydan kısa bir süre içinde Minerd, piyasanın çok köpüklü hale geldiğini iddia ederek aşağı yönlü bir U dönüşü yaptı. Kısa süre önce, Bitcoin’in bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmadan 20.000 $’a düşebileceğini tahmin etmişti.

Teknik analize dayanarak Bitcoin’in yeni zirvelere nasıl yükselebileceğine de işaret etmişti.

20.000 $’a giden net bir yol olduğunu görmek oldukça kolaydı. 20.000 $’ı geçtikten sonra, (teknik çalışmalara dayanarak) 35.000 $’a veya belki daha da yükseğe nasıl ulaşabileceğinizi kesinlikle görebilirsiniz.

Ancak Minerd, Bitcoin’in yatırımcı tabanının aslında bu tür seviyeleri destekleyecek kadar büyük olduğunu düşünmüyor.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

İlgili Haberler

Global Macro Investor raporundan akılalmaz Bitcoin ve altın tahmini!

Bitcoin ve Altcoin’lerdeki Son Artışı Bu Gelişme Tetiklemiş Olabilir

Coin Ajans

“Bu Gelişme Bitcoin Fiyatı İçin Felaket Olabilir”: Ünlü Trader

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası