Bitcoin Haberleri

Usta Analist Bitcoin, Ripple ve Ethereum’un Bir Sonraki Adımını Açıkladı!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin, Ripple ve Ethereum son günlerde karma ticaret seanslarından geçiyor. Bu nedenle analistlerden piyasaya yönelik farklı fiyat taminleri geliyor. Bugün başarılı bir analist, Bitcoin, Ripple ve Ethereum’a yönelik kritik bir tahmin paylaştı. İşte o tahminin detayları…

FairSpin

Scott Melker: Bitcoin
ayı piyasasından tamamen kopmak için 10.584 dolardan geçmeli

Kripto para analisti ve Texas West Capital’in kurucusu Scott Melker, yeni yaptığı açıklamalarda Bitcoin’in (BTC) yeni bir uzun vadeli boğa trendi başlatmak için acımasız kripto kışından tamamen koptuğuna inanmıyor. Scott Melker’e göre, BTC trendin tersine çevrildiğini doğrulamak için önemli bir direnç seviyesi olan 10.584 dolardan geçmelidir. BTC son olarak 2019’un Ekim ayında bu seviyeye geri döndü. Analist konuya yönelik şunları söyledi:

Her şeyi grafiğinizden silin. Şu an önemli olan sadece bir satır var. Bu çizginin kırılması, 14 bin dolarlık tepeden bu yana daha yüksek olan ilk makro hareket olacak. Yukarıdaki hareket ve desteğe yönelme ‘ayı piyasası’ argümanını etkili bir şekilde sonlandıracak. Daha yüksek en yüksek = onaylanmış boğa trendi.

StormGain

Kaynak: Scott Melker/Twitter

Bleeding Crypto: Bitcoin’de
sağlıklı bir düzeltme yakında gelecek

Bu arada sektörde popüler bir stratejist ve analist olan Bleeding Crypto, BTC’nin 2020’de yıl başında 7.233 dolardan mevcut fiyatı olan 10.189 dolara yükselmesinden sonra sağlıklı bir düzeltmenin yakında geleceğini söylüyor. Analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Lütfen piyasa hakkında makul bir beklentiniz olsun. Grafiklere soldan bakın ve piyasa en son ne zaman düzeltilmeden iyi bir süre yeşile döndü. HODL yapma, kârı güvence altına al.

Bleeding Crypto: Ethereum 185 dolara kaymadan
önce 285 dolara çarpabilir

Analistin Ethereum (ETH) için de benzer bir görünümü var. Piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para biriminin 185 dolara kadar düşük bir destek seviyeye düşmeden önce 285 dolara çarpabileceğini savunuyor. Analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Pazar yeşilden sonra yeşilin ardından yeşile devam ediyor, ancak bu sürdürülebilir değil. Düzeltme gerekli/sağlıklı. Burada olası bir ETH düzeltmesi arıyorum, ancak FOMO onu haftalık 100EMA kadar götürebilir (285 dolar).

Kaynak: Bleeding Crypto/Twitter

“XRP’de pozisyon alma konusunu çok fazla insanın
konuştuğunu görüyorum”

XRP’ye gelince, analist yoğun bir kaybetme korkusu hisseden herkes için benzer tavsiyelere sahip. Yayınlama sırasında CoinMarketCap’a göre, Ripple 1 Ocak’tan bu yana %70’e yakın artışla 0,3232 dolardan işlem görüyor. Analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şu anda XRP’de pozisyon alma konusunu çok fazla insanın konuştuğunu görüyorum. Düşünmenizi tavsiye ederim. Burada görebileceğimizi şeyleri düşünüyorum. Kimse kapalıyken satın almayı sevmez ama kaç kişinin mumların üstünü satın almayı sevdiği ise şaşırtıcı… Sadece anlamıyorum.

Analist Josh Rager, kripto piyasalarında bir geri çekilme bekliyor. Ancak Josh Rager ve analist Cantering Clark kripto pazarlarında hiçbir şeyin kesin olmadığını ve çoğu zaman beklenmedik şeyleri görebileceğimizi kabul ediyor. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “Binance Amerika’dan Dikkat Çeken XRP Mesajı” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Eski Goldman Sachs Yöneticisi, Bitcoin’de Yeni Zirve İçin Tarih Verdi!

Corona Virüsü Sonrası Altın 7 Yılın Zirvesine Ulaştı: Sıra Bitcoin’de mi?

2020’de ne kadar Bitcoin kazılacak?

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası