CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Usta DeFi Analisti: Bu Strateji, Bitcoin Yatırımcılarına Az Riskle Kâr Fırsatı Sağlıyor!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – DeFi analisti David Hoffman, Bitcoin’e bağlı varlıkların Ethereum’daki yükselişinin hem Ethereum hem de BTC için boğa eğiliminin bir göstergesi olduğunu düşünüyor.

DeFi analisti: Wrapped Bitcoin riskten kaçınan BTC yatırımcılarına kar etme fırsatı sağlıyor!

Luke Martin, bu haftaki programını merkezi olmayan finansa odakladı ve şu anda Ethereum’da yaşayan yaklaşık 1 milyar dolarlık tokenize BTC olduğunu belirtti. Tokenleştirilmiş bir emlak platformu olan RealT’nin operasyon başkanı David Hoffman, Luke Martin’e Wrapped Bitcoin‘in riskten kaçınan BTC yatırımcılarına kar etme fırsatı sağlayacağını söyledi. David Hoffman konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bir kültür olarak Bitcoin yatırımcıları, şu anda DeFi piyasasında gördüğümüzden çok daha fazla riskten kaçınıyor. DeFi ve Ethereum, gerçekten ne yapabileceğimizi görmek için sınırları zorlamak ve denemekle ilgili ve Bitcoin yatırımcıları BTC’lerini riske atmaktan gerçekten korkarlar. Çünkü onu kaybetmek istemezler…

WBTC ile BTC’nizi MakerDAO veya Compound’a gönderebilir ve ardından buna dayalı olarak borç çekebilirsiniz ve bu, Bitcoin’lerinde vergilendirilebilir bir olay istemeyen, ancak bunu yapmak isteyenler için gerçekten avantajlı. Bitcoin’de bir miktar likidite veya bu değerin bir kısmından yararlanmak..

Bitcoin’in hem BTC hem de ETH için iyi olduğunu düşünüyor. David Hoffman konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bence Ethereum’daki Bitcoin, Bitcoin için yükseliş gösteriyor, çünkü bu bir Bitcoin tedarik havuzu. Aynı zamanda Ethereum için de yükselişe işaret ediyor, çünkü ekonomik faaliyet doğası gereği Ethereum’da yükseliyor. Her ikisi için de yükselişe işaret ediyor.

Ethereum, Bitcoin yatırımcılarının dilediği Bitcoin’in L2’sidir. Ethereum’un umdukları L2 olduğu gerçeğini kabul ettiklerinde ve Bitcoin’in L2 ile ilgili tüm umutlarının ve hayallerinin Ethereum’da gerçekleşeceği gerçeğiyle yüzleştiklerinde, herşey daha kolay olacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

10 Aralık BTC, ETH, LTC, LINK, BNB, IOTA, SNX, DOT, STEEM ve ETC Fiyat Analizi

Piyasanın Gözde Trader’ı Bitcoin’in Hedeflediği Seviyeleri Adım Adım Açıkladı!

2018’deki çöküşü bilen analistten yepyeni Bitcoin tahmini geldi!

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası