CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Usta İsimden Altın, Bitcoin ve Ethereum Tahminleri: 2021’de Bu Seviyeler Görülecek!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – US Global Investors CEO’su Frank Holmes, altın, Bitcoin ve Ethereum’a yönelik önemli tahminlerde bulundu. Frank Holmes’a göre, altın fiyatı 2021 yılında 2.200 dolar ila 2.600 dolar aralığında işlem görecek. Frank Holmes, Bitcoin’de benimsenmenin arttığını vurguluyor. Ayrıca ünlü CEO, Ethereum’da altın ve gümüş’e benzer şekilde yukarı doğru hızlı bir yükseliş bekliyor.

Frank Holmes: 2021 yılında altın’da yüzde 40’lık bir yükseliş bekliyorum

US Global Investors CEO’su Frank Holmes, kritik atın, Bitcoin ve Ethereum tahminlerinde bulundu. Yeni verdiği bir röportajda Frank Holmes, piyasaları değerlendirdi ve 2021 yılında altın’da yüzde 40’lık bir yükseliş beklediğini vurguladı. Frank Holmes konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

2021 yılında altın fiyatında yüzde 40’lık bir yükseliş hareketi çok muhtemel görünüyor. Bakıldığında Ons için 2.200 dolar ila 2.600 dolar arasında bir fiyat bekliyorum. Son 21 yılda sıklıkla gördüğümüz iki-standart sapma hareketi altın fiyatında bize önümüzdeki 12 ayda 400 ilâ 800 dolarlık bir artış yaşatabilir. Bu bizi 2.200 dolar ila 2.600 dolar aralığına götürecek.

Bitcoin’de benimsenmenin arttığını ve 2021 yılının BTC için büyük bir yıl olacağını vurguluyor. Ayrıca Frank Holmes, Ethereum’un DeFi’daki gelişmeler nedeniyle geniş kitlelere yayılacağını belirtiyor. Ünlü CEO, Ethereum’da altın ve gümüş’e benzer şekilde yukarı doğru hızlı bir yükseliş bekliyor. Frank Holmes konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Son 3 yılda bakıldığında, Bitcoin alan insan sayısı artıyor. Bu eğilimi, artan cüzdan sayısından da görebiliyoruz. Bu gelişmede halving etkinliğinin önemi büyük. Bugün altın madencileri çıkıpta ‘Biz arzın yarısını azaltıyoruz’ deseler, altın fiyatı heralde 10 bin dolar olur. Bitcoin’de de bir arz-talep dengesi var. Bitcoin’de arz azaldıkça talep arttı ve bu nedenle bugün 20 bin dolarlık fiyatlara geldik. Ethereum’a olan ilgi ise çok farklı bir hikayeyi anlatıyor. ETH’ye olan bu ilgi merkeziyetsiz finans kaynaklıydı. DeFi’daki kripto paraların temeli Ethereum gibi görünüyor. Bu da ETH’a olan talebi artırıyor. Bu gelişmelerle ben Ethereum’da da bu yılın başında altın ve gümüş’te olduğu gibi yukarı doğru bir eğilim bekliyorum.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

2020 Bitcoin Tahminleri Tutan Analistin Son BTC Tahmini!

Coin Ajans

2021 sürprizlere gebe: kripto rallisine hazırlanın

İşte 3.200 Doları Bilen Analistin Yeni Bitcoin Tahmini

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası