CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Usta İsimler Bitcoin ve Altcoin Piyasasını Yorumladı! İşte Kritik Tahminler…

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin ve kripto para piyasaları, son zamanlarda yaşanan şok edici olaylar karşısında güçlü kalıyor. Bu durum yatırımcı ve analistlerinde dikkatini çekiyor. İşte Bitcoin ve altcoin piyasasını yorumlayan analistlerin görüşleri…

Dovey Wan ve Juan Villaverde: Bitcoin güçlü toparlandı!

Blockchain odaklı yatırım şirketi Primitive Ventures’ın kurucu ortağı olan Dovey Wan, Seyşeller merkezli kripto türev borsası BitMEX’e ABD Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu (CFTC) tarafından açılan dava da dahil olmak üzere, bir dizi olumsuz gelişmelerin ortasında BTC’nin göreceli istikrarını vurguluyor.

Usta İsimler Bitcoin ve Altcoin Piyasasını Yorumladı! İşte Kritik Tahminler… 4

Weiss Crypto Ratings’in ünlü kripto analisti Juan Villaverde de daha geniş kripto piyasasının görünüşte düşüş manşetlerine rağmen ayakta kalma kabiliyetine dikkat çekiyor. Juan Villaverde, kripto piyasasının performansının önemli bir ölçümü olan Weiss 50 Crypto Endeksi’nin kısa bir satıştan sonra hızla toparlanmayı başardığını vurguluyor. Juan Villaverde konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Grafiğin en sağında bu hızlı tersine çevirme var. Bu, CFTC’nin kayıtsız bir kripto türevleri ticaret platformunu işlettiği ve diğer düzenlemeleri ihlal ettiği için BitMEX’e karşı soruşturma açtığını ilan etmesine verilen ilk tepkiyi işaret ediyor. Bu grafikte gösterilmeyen şey, kripto yatırımcıları bu olayın etkilerini veya eksikliklerini sindirmek için zaman bulduktan sonra bunu izleyen rallidir.

Usta İsimler Bitcoin ve Altcoin Piyasasını Yorumladı! İşte Kritik Tahminler… 5

Weiss Crypto Ratings analisti: BitMEX soruşturmasının fiyatlar üzerinde önemli bir etkisi yok!

Juan Villaverde, açıklamalarının devamında BitMEX’e yönelik yasal işlemin kripto piyasasının fiyat hareketi üzerinde neden önemli bir etkisi olmadığını düşündüğünü de belirtiyor. Juan Villaverde konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kripto paralar, dünyanın en gelişmiş ekonomilerini ele geçiren parasal çılgınlığa karşı bir sığınak… Belki de geçerli olan tek şey. Aynı zamanda, en eski kripto türev borsası olan BitMEX’in peşinden giden CFTC ve Adalet Bakanlığı ile ilgili olayda önemli değil. Piyasa katılımcıları arasında, BitMEX’in en az 2019’dan beri ABD düzenleyicilerinin hedefinde olduğu biliniyor… Ve tüm yaptığı, uzun süredir hareket halinde olan başka bir eğilimi daha fazla güçlendirmek: Kripto para endüstrisi ABD’de gelişemiyor ve çoğu geliştirici ve yetenek, ürünlerini geliştirmek için başka ülkelere hareket ediyor.

Kısa vadede, Bitcoin diğer varlıklar kadar çok satılıyor ve muhtemelen daha da zorlaşıyor, çünkü bu aşırı oynaklığa sahip. Onun bu kadar hızlı düşmesini engelleyecek hiçbir mekanizma yok.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Popüler risk sermayedarından ses getirecek 2020 Bitcoin tahmini

Coin Ajans

Bitcoin spot fiyatları Bitcoin future fiyatlarını etkiliyor

Coin Ajans

“Kabus Bitmedi!” Diyen Analistten Korkutan Bitcoin, Ripple, Ethereum ve Altcoin Tahmini!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası