CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

Uzman analist, kısa vadeli ve zahmetsiz BTC al-sat seviyesini açıklıyor TAKİP ET

Ethereum haberleri coinajans.com.jpg
huobi_koinmedya

BTC al-sat seviyesi konusunda bir analistin Bitcoin tahminine göz atalım. İyi bilinen bir analiste göre lider kripto para ilk önce 8,300 dolara kadar çökebilir. Ardından ise 10,300 dolara keskin yükseliş gelecek.


Kısa vadeli BTC al-sat seviyesi

Son veriler Bitcoin’in 2020 yılında güçlü performansına işaret ediyor. Özellikle de geçen ay yaşanan üçüncü halvingden sonra. Her ne kadar BTC fiyatı 10,000 doların üzerinde uzun süre tutunamasa da 9,000 dolar seviyesini de henüz kırmadı.

Bitcoin’in 10,000 dolar seviyesinin üzerine dönmesi ile ilgili çok az iyimser görüş var. Yine de King Thies ismini kullanan bir kripto para analisti, BTC’nin yakında bu seviyenin üzerine sıçrama yapacağını söylüyor.

10.3k’dan önce 8.3k’ya çöküş

BTC al-sat seviyesi konusunda bir analistin Bitcoin tahminine göz atalım.

koinmedya_brave

Analist böyle bir tahmini hacmin giderek düştüğü ve fiyatı da 9,000 doların orta bölgesinden bu yana kan ağladığı bir ortamda dile getiriyor. King Thies’e göre, BTC fiyatı 8,900 dolara ve hatta 8,300 dolara kadar düşebilir. Ancak ardından önemli bir sıçrama yaşayacak. Onun bu öngörüsü, şu an yüzde 64.8’de olan Bitcoin hakimiyetine dayanıyor.

İlgili – Güncel Bitcoin (BTC) Teknik Analizi: BTC dolar paritesi ve canlı fiyat grafiği

BTC al-sat seviyesi konusunda bir analistin Bitcoin tahminine göz atalım.

Bu sefer BTC hakimiyeti kripto paranın daha fazla yükselebileceği yönünde işaret veriyor. Piyasada paranın altcoinlerden Bitcoin’e akacağını belirtiyor analist. Bu durumda BTC’de bir pump etkisi görebiliriz.

koinmedya_brave

Geciken altcoin sezonu umutları

Kripto para meraklıları kısa süre önce bir kez daha bir altcoin sezonu beklentisi içine girmişti. Son günlerde altcoin piyasasındaki yeşil durum bu umutları körüklemişti. Yine de bu durum kısa süreli oldu. Bazı düşük değerli altcoinler yüzde 200’lük yükselişler kaydettiler. Buna rağmen altcoinler geçmişte çoğunlukla Bitcoin hakimiyetinin düştüğü bir ortamda güç kazanabiliyordu.

İlgili – Bitcoin alım satım rehberi: Bitcoin nasıl ve nereden alınır, satılır? Bitcoin yatırımı ve gelecek beklentileri

Eğer Bitcoin, King Thies’in de tahmin ettiği gibi keskin bir şekilde yüzde 66’yı geçerse, bu altcoinler için kötü bir haber. Kısa vadede altcoinler yatırım için iyi bir seçenek olmayabilir.

Buna rağmen kripto topluluğu bir altcoin sezonu geleceği konusunda iyimser kalmaya devam ediyor. Şimdi olmasa da bir gün olacak düşüncesi hakim.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Ethereum teknik fiyat analizi: 2 kritik seviyeye dikkat! TAKİP ET

Coinajans.com

Ünlü yatırımcıdan gelecek hafta için Ethereum fiyat tahmini TAKİP ET

Coinajans.com

Ethereum yatırımı yapanların yüzde kaçının kâr ettiğini duyduğunuzda şaşıracaksınız! TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası