CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

Uzman analist Peter Brandt pump yapacak coini açıkladı! TAKİP ET

Ethereum haberleri coinajans.com.jpg
huobi_koinmedya

Kıdemli trader Peter Brandt, Ripple’ın (XRP) rakibi olan Stellar Lumens’in (XLM) inanılmaz potansiyeli olduğunu söylüyor. Ona göre önemli ölçüde fiyatı yükselecek ve pump yapacak coin XLM olabilir.


Uzman analist pump yapacak coini açıkladı!

Stellar Lumens (XLM), Stellar ödeme ağının yerel kripto para birimi. Ağın amacı, bankalar, finans kuruluşları, ödeme sistemleri ve bireyleri bir araya getirerek hızlı ve güvenli sınır ötesi işlemler sağlamak.

XLM şu an 0.095 dolardan işlem görüyor. Haziran’ın bitmesinden sonra yüzde 50 değer kazandı. Brandt’a göre ise piyasa değerine göre 14. sırada yer alan kripto para henüz yeni başlıyor.

İlgili – İmzalar atıldı! Stellar ve Samsung arasında önemli anlaşma

koinmedya_brave

Peter Brandt (@PeterLBrandt), Twitter hesabı üzerinden bir grafik paylaşarak, “Pump yapacak coin sırası şimdi XLM Stellar Lumens’te mi?”

Pump yapacak coini açıkladı. Kıdemli trader Peter Brandt, Ripple’ın (XRP) rakibi olan Stellar Lumens’in (XLM) inanılmaz potansiyeli olduğunu söylüyor.

Brandt, 2018 yılı Ocak ayında Bitcoin’in büyük çöküşünü doğru bildiği için kripto topluluğunda ün yapmış birisi. Ayrıca Ethereum ve diğer birçok altcoinin de kısa vadede BTC’yi de performans olarak geçeceğini söylüyor.

Peter Brandt şöyle diyor: “ETH/BTC paritesinde önemli bir kırılma olacak. Bu kırılmanın hedefi ise .03276. Yakın gelecekte altcoinlerin çoğu Bitcoin karşısında kazanç sağlayacak.”

koinmedya_brave

Pump yapacak coini açıkladı. Kıdemli trader Peter Brandt, Ripple’ın (XRP) rakibi olan Stellar Lumens’in (XLM) inanılmaz potansiyeli olduğunu söylüyor.

Kripto YouTuber Nicholas Merten, geçen hafta altcoin sezonunun resmen başladığına inandığını söylemişti. Çünkü piyasanın geneli BTC’ye karşı kilit bir direnç çizgisini kırdı.

Ancak Binance CEO’su Changpeng Zhao traderlerin bir gerekçe olmadan tüm altcoin piyasasında bir yükseliş beklentisi içine girmemesi gerektiğini belirtiyor.

Ona göre bir sonraki altcoin sezonu için coinlerin gerçek dünyada bir ilerleme kaydetmesi ve önemli kullanım alanları kazanması gerekiyor.

İlgili – Ve Chainlink muradına erdi! TOP 10 – Sırada EOS var

Changpeng Zhao, bir projenin üç yıldır piyasada olmasına rağmen gerçek bir ilerleme ve gelişme kaydedememesi durumunda buradan bir pump beklenilemeyeceğini de kaydediyor.

Pump yapan altcoinler

Bu arada bir dizi altcoin son zamanlarda etkileyici kazançlar sergiliyor. Bunlara örnek olarak DeFi tokenlerini gösterebiliriz. DeFi’de kilitli varlıkların değeri arttıkça buradaki tokenlere de ilgi artıyor.

Ayrıca son zamanlarda dikkat çeken başka bir coin de var. Chainlink, şu an kripto para piyasasının parlayan yıldızı diyebiliriz.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Ethereum 2.0’da yeni rekor! TAKİP ET

Coinajans.com

Analiz: Ethereum yüzde 16’lık sıçrama gerçekleştirebilir

Coin Ajans

Vechain Bayer anlaşması ile ivme kazandı TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası