CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Uzman analist rotayı belirledi: “Bitcoin 13 bin bin dolara gidiyor”

bitcoin haberleri coinajans.com
fairspin_koinmedya

Bitcoin 13 bin bin dolara gidiyor. Önde gelen bir analist, uzun vadeli boğa trendinin hala aktif olduğunu belirterek bir grafik paylaştı. Burada çizdiği yükselen hattın hedefi ise 13,000 dolar bölgesi.


Bitcoin 13 bin bin dolara gidiyor

Bitcoin bugün erken saatlerde 7,790 bölgesine doğru yükseldi ve hala büyümeye devam ediyor. BTC bir alım trendine girdi ve bundan dolayı da short işlemler tehlikeli olabilir. Lider kripto para şimdi 8,000 dolar seviyesini almak için kendine hedef belirledi.

Yine de bazı analistler hala piyasanın ayı yönünde ısrar ediyor ve Bitcoin fiyatının düşebileceğini söylüyorlar. Ancak diğerleri ise BTC’nin hemen şimdi yükselmeyebileceğini kaydederek, genel yükseliş trendinin hala sağlam olduğunu vurguluyorlar.

İlgili – Bitcoin aylık görünümü – Dip seviye artık kaydedildi mi?

Birkaç ay yatay seyirden sonra 13,000 dolar gelir mi?

Analist Crypto Michael (@CryptoMichNL), düşüş trendindeki trend çizgisinin hala tutunduğuna dikkat çekiyor. Buna rağmen uzun vadeli boğa trendinin hala korunduğunu vurguluyor.

Ona göre Bitcoin birkaç ay boyunca yatay seyir izleyebilir. Yine de paylaştığı grafikte Bitcoin için yükselen bir çizgi çiziyor. Bu çizginin hedefinin ise 13,000 dolar bölgesine ulaşması bekleniyor.

Analist şöyle yazdı: “Düşüş trendinin trend çizgisi hala tutunuyor. Uzun vadeli trend hala aktif. 0.618-0.65 Fibonacci oranı korunuyor. Birkaç ay bir aralığa bağlı yatay seyir olabilir. Ancak büyük resim hala iyi görünüyor.”

İlgili – Bitcoin sınırsız para basılan geleneksel sistemin tek alternatifi!

Bitcoin ayı fiyat tahmini: 6,300 dolar

Başka bir trader ve analist NebraskanGooner ise ayı piyasası görüşünü dile getiriyor. Ona göre mevcut seviyeden Bitcoin fiyatı muhtemelen gerileyecek. 6,300 dolara kadar.

NebraskanGooner (@nebraskangooner) şöyle yazdı: “Her şeyi bilen fraktal zirvenin şimdilik görüldüğünü söylüyor. Trend çizgisi kırılmasının yeniden testi tamamlanmış görünüyor. 6,300 dolar mı geliyor? Bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini görmek ilginç olacak.”

Peter Brandt: Bitcoin boğalarına Twitter yasaklanmalı

Emektar trader Peter Brandt ise Bitcoin boğaları ile ilgili olumsuz konuşuyor. Ona göre boğalar her şeyin birden olmasını istiyor ve piyasa volatilitesini kabul etmiyorlar.

Peter Brandt, Bitcoin’in 50,000 doları görebileceğine inanıyor. Bunun için ise Twitter’den bütün BTC boğalarının kaybolması gerekiyor.

Kaynak

İlgili Haberler

Türk Trader’ın Bitcoin’de Halving Öngörüsü Gerçekleşecek Mi?

Coin Ajans

Bitcoin’deki Yüzde 4’lük Artışın Temel Nedenleri

Efsanevi Wallstreet yatırımcısından dikkat çeken Bitcoin yorumu! TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası