CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Uzman kripto para stratejistinden çok çarpıcı Bitcoin tahmini

kripto para haber coinajans

Kripto para analisti Willy Woo, Bitcoin’in bu pazar döngüsünün sonunda 100.000 dolara ulaşacağını düşünüyor.

Willy Woo: “Bitcoin 250 bin dolara kadar çıkabilir.”

Kieser Report’a verdiği yeni bir röportajda, Dijital Varlık Stratejisi Uzmanı ve Adaptive Capital’in ortağı Willy Woo, BTC’nin 250.000 dolara kadar çıkabileceğine inandığını söyledi ve beklentilerinin sebeplerini açıkladı.

Geleceği bilmiyoruz. Boğa piyasasının ne kadar süreceğini de bilmiyoruz. Genellikle, bunlar dört yıllık döngülerdir. Mevcut döngüyü genel dört yıllık döngülerle kıyaslayarak tahmin ettiğinizde elde ettiğiniz şey, halving nedeniyle görülen itmelerdir. Mevcut itmenin Bitcoin’i 100 bin dolara taşıyabileceğini düşünüyorum. Boğa piyasasının ne kadar süreceğine bağlı olarak 100-250.000 dolar aralığına bakıyorum.

“Altın sanıldığı gibi kıtlığa sahip bir maden değil.”

Woo ayrıca BTC blok madenciliği ödülünü 12,5’ten 6,25 BTC’ye indirecek olan Bitcoin halving etkinliği hakkında da görüşlerini belirtti. 11 Mayıs’ta gelmesi beklenen halving ile ilgili Woo, Bitcoin için önemli bir aşamaya işaret edeceğini öngörüyor.

Bu önemli. Çünkü halving gerçekleştiğinde Bitcoin enflasyon oranı, altın enflasyon oranının altına düşüyor. Altın, geleneksel olarak paramızın kıtlık ölçütüdür. Şimdi ise yeni bir dijital kıtlığa sahibiz. Bunu çok önemli buluyorum. Altının bir kıtlığı yok. Birkaç roket fırlat, asteroit kuşağında madencilik yap. İnsanlar bunun hiç gelmeyeceğini düşünüyor ama geliyor. Uzaya roket göndermenin maliyeti 100 kat daha ucuz olacak ve bu da bol miktarda kaynak açmamıza yarayacak.

dailyhodl


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

OneCoin dolandırıcılığı can aldı TAKİP ET

Bitcoin Cash (BCH) Fiyat Analizi: 23 Aralık

Monero fiyat analizi: XMR yükselecek mi? Teknik göstergeler ne anlatıyor?

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası