CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

Uzman yorumu: Bitcoin eğer bu seviyeye gelirse Ripple Ethereum’a toz yutturur! TAKİP ET

Ethereum Teknik Analiz coinajans

En önde gelen cripto para analist ve traderlarından Credible Crypto, boğa piyasasının ikinci ayağı başladığında XRP’nin Ethereum’u geride bırakacağı görüşünde.

Ripple Ethereum’a toz yutturacak mı?

Credible Crypto twitter’daki 66 bin takipçisiyle bir grafik paylaştı. Grafikte XRP/ETH çiftinin boğa piyasası tasviri yer alıyor. Credible Crypto, Tweette ayrıca şunları söylüyor:

“İnsanlar fark etmeye başladı. Tekrar söyleyeceğim; ilerleyen aylarda XRP’nin ETH’den daha iyi performans göstermesini bekleyin. Bunların benim coine yakınlığım ya da dar kafalılıkla ilgisi yok-sadece grafikler, sade ve basit.”

ripple ethereum'a 1

Credible Crypto’ya göre XRP’nin boğa potansiyelini ortaya çıkarmadan önce, Bitcoin’nin tekrar kilit bir noktaya yükselmesi gerekiyor.

“Tahtada her yönden biraz rahatlıyoruz. BTC aşağı yukarı 10.650 dolar, ETH de yine aşağı yukarı 360 dolar seviyelerinde geziniyor. Bu seviyeleri kırılabilir ve dibi geçirmiş oluruz. Eğer bu olmazsa sadece bir geri adım atılır. Ne olursa olsun (bence) en kötüyü geride bıraktık.”

koinmedya_brave

Credible, Bitcoin için en kötünün geride kaldığını düşünen tek analist değil. Piyasada Bitcoin Jack olarak bilinen trader da kral cripto Bitcoin’in 10.000 dolar seviyelerinde destek göreceği ve sonrasında boğa rallisine kaldığı yerden devam edeceği görüşünde.

“Eğer BTC boğa piyasası eğiliminde ise bu nokta tutması gereken bir destek seviyesidir. Tarihsel olarak, boğa piyasalarında, geri çekilme seviyeleri her zaman tutulmuştur. Eğer böyle olmazsa, çok daha büyük bir sorunun içerisindeyiz demektir. Fakat desteklere tutunma ve geri sıçrayış ihtimalinin güçlü olduğunu düşünüyorum.”

ripple ethereum 2

Netice olarak bu aşamadan sonra BTC’nin liderliğinde kripto coin piyasasının aldığı desteğe tutunarak tekrar yükseliş seyrine girip giremeyeceğini dahası Ripple Ethereum’a toz yutturacak mı birlikte göreceğiz.

 

İlgili: Kriptonun geleceğinde ADA, BCH, XRP gibi coinlerin olacak mı?

İlgili: Ripple düştüğü yerden neden kalkamıyor? 

Kaynak

Daha fazlası için tıklayınız

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Bitcoin momentumu devam ederse altcoinleri büyük kıyamet bekliyor!!! TAKİP ET

2020’de Bitcoin’den daha iyi kazandıran 27 altcoin TAKİP ET

Devletler için stratejik yatırım fırsatı: Bitcoin madenciliği! TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası