CoinAjans.com
Altcoin

Uzmanından Ripple tavsiyeleri

fairspin_koinmedya

Bugünkü yazımda 2016 yılının en iyi yatırımcısı yarışmasında ilk sırada yer alan bir kripto para uzmanından Ripple tavsiyeleri alacağız.  Ünlü analiste göre acaba kısa vadede Ripple fiyatları hangi seviyeleri görebilir?


Uzmanından Ripple tavsiyeleri

2016 yılında CME Group tarafından düzenlenen yarışmada birinci olan Eric Choe, Temmuz ayında yaptığı açıklamada erken emekliliğe kavuşma ümidi ile büyük bir işe kalkışacağını duyurmuştu.

Yazdığı yazılar ile yeni yatırımcılar için uzmanından Ripple tavsiyeleri veren Choe, Ripple ile erken emeklilik hayali kuranlara rehberlik etmeye çalışıyor. Choe, Temmuz ayında kaleme aldığı yazılarının birisinde borçlarını ödedikten sonra acil durumlar için ayırdığı parası dışındaki bütün yatırımını Ripple üzerine yapacağını belirtmişti.

Ünlü analist, bu iddiasını dile getirdiğinde Ripple fiyatları yaklaşık olarak 0,42 dolar seviyesinde işlem görüyordu. Ancak, görünüşe göre Choe’nin öngörüsü pek tutmamış gibi duruyor çünkü XRP fiyatları yazım esnasında 0,2192 dolardan el değiştiriyor.

Ripple kısa vadede bir kırılma yaşayabilir

Aslında Eric Choe ilk başta eğer Ripple fiyatları 0,28 doları görürse satış emri vereceğini söylemişti. Bunu yapıp yapmadığını bilmiyoruz ancak yakın zamanda paylaştığı tweet’inde Ripple’ın kısa vadede 0,18-0,17 dolara kadar düşebileceğini iddia etti.

Yatırıma karar verdiğinde Ripple fiyatlarının kısa sürede 2-3 dolar bandına ulaşacağını ve erkenden emekli olacağı ümidini taşıyan bir analistin yakın gelecek için bu tahminde bulunması biraz trajikomik. Bununla birlikte, Choe’ya göre eğer Ripple boğaları fiyatı 0,26 dolara kadar taşıyabilirse büyük bir boğa koşusu söz konusu olabilir.

Her ne kadar Choe’nun pozisyonunu koruyup korumadığı bilinmese de Ripple için 0,20 dolar destek seviyesi çok önemli. Şu anda Ripple bu kalesini kaybetmemek için yoğun çaba içerisinde.

Uzun süredir 0,21-023 dolar bandında sıkışan XRP fiyatları için kimi analistlere göre yakın zamanda bir kırılma gerçekleşebilir. (Ripple büyük bir harekete hazırlanıyor olabilir, ama hangi yöne?)

Öte yandan ünlü analist, son paylaştığı tweet’inden anlaşılacağı üzere erken emeklilik hayallerinde revizyona gitmiş gibi görünüyor. Güncel plana göre Choe, Ripple fiyatları 0,60 doların üzerine çıktığında ununu eleyip eleğini asacak.

Kaynak

İlgili Haberler

10 Bin Dolar Diyen Bile Var! İşte İnanılmaz Ethereum Tahminleri

Coin Ajans

Binance’den rekor BNB burn!

Coin Ajans

Weiss Crypto Ratings’e göre Tezos mu Bitcoin mi?

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası