CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

Ve Chainlink muradına erdi! Sırada EOS var TAKİP ET

Ethereum haberleri coinajans.com.jpg
huobi_koinmedya

Chainlink TOP 10 coin arasında! Son bir haftada gördüğü yüzde 40’lık değer artışı ile buradaki sırasını altı. Ayrıca LINK’in bir de 8.53 dolar ile yeni bir tüm zamanların en yüksek değerini kaydettiğini görüyoruz.


Chainlink TOP 10 coin arasında!

Chainlink (LINK) son 7 günde değerini yükseltmeye devam etti. Ancak dün kripto para önceki gün ile kıyaslandığında yüzde 20’lik yükseliş kaydetti. Bugün LINK fiyatı 8.53 dolar seviyesini geçerek yeni bir tüm zamanların en yüksek değerini gördü. Bu da kripto paranın son 7 günde yüzde 40 değer kazandığı anlamına geliyor.

Mevcut 2.7 milyar dolarlık piyasa değeri ile LINK, Crypto.com’un CRO’sunu geçerek CoinMarketCap sıralamasında onuncu yere yerleşti.

Chainlink TOP 10 coin arasında! Son bir haftada gördüğü yüzde 40’lık değer artışı ile TOP 10 coin arasındaki sırasını altı.

koinmedya_brave

Kaynak: CoinMarketCap

Şu an LINK fiyatı aşağı yönlü düzeltme yapıyor ve 7.76 dolardan işlem görüyor. Yine de bu rekor bir fiyat. Ayrıca hale dünden bu yana etkileyici bir yüzde 25’lik değer artışı var. Bu yükseliş, Bitcoin ve Ethereum gibi lider coinlerin önlerindeki direnci aşmada zorlandıkları bir ortamda yaşandı.

İlgili – Chainlink (LINK) nedir? Yatırım yapılır mı?

Analistler ise şuna dikkat çekiyor. LINK geçen hafta 5.31 doları (önceki zirve rekoru) geçtiğinde, kripto para FOMO (kaçırma korkusu) aşamasına girmişti. Sonuçta insanlar yaklaşan ralliyi kaçırmamak için coine akın etmiş görünüyorlar.

koinmedya_brave

Tabii 5.31 dolardan piyasaya girenler olayı kaçırmamış oldu. Çünkü LINK fiyatı 8.53 dolara kadar çıkarak yeni bir tüm zamanların en yüksek değerini kaydetti.

Chainlink’in Google ve diğer ortaklıkları

LINK’in Google ile ortak olması üzerine artık en etkili kripto paralardan biri olarak dikkat çekmişti. Bunun ardından ise bir dizi daha ortaklık duyurusu yapmıştı.

Mesela geçen Haziran ayında Chainlink Çin’in Blockchain Service Network ile işbirliği yapmıştı. Bu ortaklık ile Chainlink’in hizmetleri Çinli şirketin ekosistemine entegre edilmişti.

Chainlink ayrıca Merkeziyetsiz Finans veya DeFi’nin yükselişinden de faydalandı. Whitepaper belgesinde, Chainlink’in ödeme hizmetleri ve blochainler arasında köprü olmak için tasarlandığı belirtiliyor. Artık Chainlink, DeFi akıllı sözleşmelerini off-chain verilere bağlamak için kullanılabilir. Mesela kripto ve emtia fiyat verileri gibi.

Chainlink TOP 10 coin arasında! Son bir haftada gördüğü yüzde 40’lık değer artışı ile TOP 10 coin arasındaki sırasını altı.

Bu arada LINK yeni bir fiyat bölgesine girdi. Şimdi ilk destek bölgesi 7.35 dolar ve 6.51 dolarda. Boğaların 7 dolar psikolojik bölgesini de koruyabilecekleri ihtimali var. Ancak 7 doların üzerinde kalabilirse, yeni bir ralli başlatabilir. 8.5 doların kırılması da 10 dolara yükselişin kapısını açar.

İlgili – Güncel altcoin rehberi: Altcoin nedir? Altcoin çeşitleri kapsamlı temel analiz

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Güncel WazirX WRX coin rehberi: WazirX coin yorum – haber ve fiyat tahmini TAKİP ET

Ethereum 2020’de yükselir mi?

Coin Ajans

Tarihi FED açıklaması sonrası Bitcoin, altın ve gümüşte pump dump hareketleri TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası