CoinAjans.com
Cardano Haberleri

Vechain yatırımı yapmadan önce bu analizi okumalısınız TAKİP ET

cardano haberleri coinajans
huobi_koinmedya

Vechain yatırımı yapanlar dikkat. VeChainThor teknolojisi gerçek dünya problemlerine çözümler sunarken, diğer yandan da son üç ayda yüzde 600 ralliye yol açtı. Şimdi ise teknik indikatörler VET’in düzeltmeye hazır olduğunu belirtiyor.


Vechain yatırımı için düzeltme uyarısı

VeChain yükseliyor. Çünkü teknolojisinin kullanımı farklı sektörlerde daha da artıyor. Buna rağmen farklı indikatörler fiyat için bir soruna işaret ediyor.

Blockchain tabanlı tedarik zinciri yönetimi tokeni Vechain, son üç ayda inanılmaz bir ralli yaşadı. Mart’taki piyasa çöküşünden sonra boğa rallisi başlatan VET fiyatı yüzde 600’un üzerinde yükseldi. VET, 0.0015 dolardan 0.0106 dolara kadar çıkarak yeni bir yıllık zirve kaydetti.

Bu yükselişte, VET’in teknolojisinin kullanım alanının genişlemesi etkili oldu. Walmarta ait Sam’s Club’ın Çin bölümü VeChainThor üzerinden bir gıda izlenebilirlik platformu geliştirmeye başladı. Dünyanın en büyük ilaç şirketlerinden biri olan Bayer de bu teknolojiyi uygulayacağını açıkladı. Daha başka kurum ve kuruluşlar da bu teknolojinin kaydettiği gelişmeleri görüyor ve kabul ediyor.

koinmedya_brave

İlgili – Güncel VeChain/VET coin fiyat tahmini 2020-2025-2030

Bunlara ilave olarak Coinbase de VET için destek ekleyebileceğini duyurdu. San Francisco merkezli kripto para borsası, bireysel müşteriler için olan platformuna bu altcoini eklemeyi düşünüyor.

Tabii VET’in Coinbase’e eklenmesi, diğer kripto paralarda olduğu gibi bir yükseliş etkisi yapabilir. Buna rağmen farklı teknik formasyonlar, VET’in keskin bir düzeltme yapmanın eşiğine geldiğini belirtiyor.

VET tükenmenin eşiğinde

“TD sequential” indikatörü kısa süre önce Vechain için satış sinyali vermeye başladı. VET yükseliş trendine devam etmeden önce bir düzeltme dönemi yaşayabilir.

koinmedya_brave

Vechain yatırımı yapanlar dikkat. VeChainThor teknolojisi gerçek dünya problemlerine çözümler sunarken, diğer yandan da son üç ayda yüzde 600 ralliye yol açtı.

VET/USD TradingView

Fibonacci retracement indikatörü de %23.6 Fib seviyesinin geçilmesi durumunda kötümser bir senaryoya işaret ediyor. VeChain’de ani bir satış baskısı, %38.2 ya da %50 Fib seviyelerine doğru bir düşüşe sebep olabilir. Bu arz engelleri sırasıyla 0.007 dolar ve 0.006 dolarda duruyor.

Vechain yatırımı yapanlar dikkat. VeChainThor teknolojisi gerçek dünya problemlerine çözümler sunarken, diğer yandan da son üç ayda yüzde 600 ralliye yol açtı.

VET/USD TradingView

IntoTheBlock’un “Global In/Out of the Money” modeli de kripto paranın son kaydettiği 0.0106 dolar zirvesini geçememesi durumunda ayı bir görünüm oluşturacağına işaret ediyor. VET’in önündeki bir sonraki kritik direnç ise 0.017 dolar seviyesinde.

İlgili – Güncel Vechain coin (VET) rehberi: VET coin nedir? Vechain kategorisinde 1 numarası olabilir mi?

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Ripple Amerika’ya çıkarma yapıyor! TAKİP ET

90.000 ETH ödül, yeni oyunlar ve canlı oyun hizmeti Fairspin Blockchain Platformunda TAKİP ET

Cardano ADA pump haberi yolda mı?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası